Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Súlyos mentális betegség 90%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos mentális betegség 90% ban kizárja a kapcsolat lehetőségét? 28 éves férfi vagyok és szűzpecsenye🤤

Figyelt kérdés
Mit tehetnék , hogy kapcsolatot létesítsek egy nővel?
2021. aug. 31. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Mi a francnak nehezítse az életét valaki egy mentális beteggel függetlenül attól, hogy nő vagy férfi? Én se szenvednék bipoláris lánnyal.


Mit tehetnél? Oldd meg a mentális problémát. Ez a -1. lépés.

2021. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
gartulalok.
2021. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én azon vagyok , hogy megoldjam de a statisztika szerint a betegségemből 1/7ed gyógyul ki magától az orvosok meg nem tudnak meggyógyítani csak kezelni.

Miért ne lehetne egy vállalkozó szellemű hölgy aki erősebb a betegségemnél a partnerem?

2021. aug. 31. 08:44
 4/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

A súlyos mentális betegség, az ott kezdődik, hogy gyilkos hajlam, pedofil hajlam, teljes téveszme, dezorientált egész nap, tehát a normális élettel kb nehezen összeegyeztethető.

Azt, hogy valaki szorong, pánikbeteg, OCD-s, bizonyos fokú skizo, bipooláris, mániás, ilyesmi, ne nevezzük súlyos fokúnak.

Rengeteg ember az ismerősi körömből küzd enyhébb~közepes mentális betegségekkel, mindnek van párkapcsolata.

Tudod kiknek nincs a köreimben párkapcsolata? Aki rinyál, aki várja a sültgalambot, aki köpköd a másik nemre.

Sőt, hogy másfajta példát hozzak fel: legjobb barátnőm férje extrém Xanax és alkoholfüggő volt, a szorongása és a kényszeressége miatt, barátnőm mellett az évek alatt mind a kettőt 100%-ban le tudta tenni, és közel 10 éve nem kapott semmi féle pánikrohamot, és a szorongása is megszűnt.

Tehát nem, nem igaz hogy mentális beteg nem talál párkapcsolatot, az a ronda ember, akinek van egy elviselhetetlen személyisége, na az nem talál csak senkit.

2021. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A szüzességhez gratulálsz? Vagy a betegséghez vagy a stílusomhoz?
2021. aug. 31. 08:45
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Statisztikai alap.

Statisztikai alapon kíváncsi lennék, hogy hány embernek sikerül lefogyni. Ez baromira nem olyan adat ami tőled független.


Statisztika azoknak való akik tudják kezelni. Számodra és a többség számára ezek csak számok (és arányok esetleg vagy százalékok).

2021. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Skizofrénia amivel harcolok.

A statisztikát azért írtam , mert az orvosok szerint nem gyógyítható jelenleg.

2021. aug. 31. 08:50
 8/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

A legtöbb skizo jól kezelhető betegség a megfelelő terápiákkal, gyógyszerekkel, és kontrollal.

Nekem 3 ismerősöm is küzd ezzel, mind házas, sebész,-ügyvéd,-hentes, a külvilág semmit nem lát az egészből, csak a család és barátok tudják.

2021. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Olyan szájbabaxott nehéz lenne kezeltetni magatokat amúgy? Minek fogadjon el titeket bárki, ha konkrétan IGÉNYTELENEK vagytok?
2021. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8as:)
2021. aug. 31. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!