Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hátrálok mindig, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrálok mindig, ha párkapcsolatra lehetne lehetőségem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiúnak tetszettem már, sokan akartak velem járni, de mindig hátrálok, ha párkapcsolatra lenne lehetőségem. Nekem is tetszettek már srácok, de egyszerűen nehezemre esne elképzelni, hogy együttlegyek bárkivel. Főleg azt, hogy valaki ne csak külsőleg legyen vonzó, és "csak" járjak vele, hanem egy igazi lelkitárs legyen. Mit kéne tennem? Miért van ez?

Itt vagyok 16 évesen, nem volt még párkapcsolatom, nem is csókolóztam, és elég tanácstalan vagyok jelenleg.

16/L



2014. nov. 10. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve semmivel sem.
2014. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert te többet keresel a másikban, az igazit, és nem elégszel meg azzal, hogyha külsőleg megfog.
2014. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet megszoktad a szabadságot tartósabb idő után nehéz átszokni a kapcsos alkalmazkodásra.
2014. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom, csak annyira furcsa. Tudom, hogy ez egy jóadag önismeret, de lassan azon gondolkodom, hogy lehet, hogy valójában aszexuális vagyok.
2014. nov. 10. 21:02
 5/14 anonim ***** válasza:

"lassan azon gondolkodom, hogy lehet, hogy valójában aszexuális vagyok"


És én is az vok ez mér gond ettől még simán meglehet mindened.

2014. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt gondoltam, aztán 21 évesen jött valaki aki mindent megváltoztatott. Veled is ez lesz meglátod, járj nyitott szemmel és figyelj ki az aki valóban megérdemel téged. 22/F
2014. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Lehet, hogy csak leesett a patkó, azért késik a herceged.
2014. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak azt üzenem , h én 18 L vagyok és egy cipőben evezünk félig-meddig :D, de nem teljesen :)

Ne szomorkodj! Jön még nyárra tavasz :)

2014. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a biztatást, pozitívan csalódtam a gyakorikérdésekben. :)
2014. nov. 10. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem aszexuális vagy te lány. Egyszerűen több kötődésre van szükséged, mint testiségre. Ezzel nincs probléma csak a korosztályunkban így nehéz bárkit is találni.


18/f

2014. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!