Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzelmileg kötődöm valakihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg kötődöm valakihez, akihez nem kellene. Szeretném ha elmúlna. Hogy tudom ezt elérni?

Figyelt kérdés
Sajnos látom minden nap. Kolléga. Nem tudom megmagyarázni, hogy mi fog meg benne.
2021. szept. 3. 11:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is az esetem. Jelleme olyan, hogy nagyon nézegeti a nőket. Olyan vadászós típus nem hűséges. Nem értem magamat.
2021. szept. 3. 11:34
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A kisagy hátsó részén jobb oldalt az utolsó csigolyától 5 cm-el feljebb van egy kikapcsoló gomb, azzal megszűnik ez a probléma.


A másik megoldás, ha szexelsz vele és akkor megnyugszol és túl leszel az egészen.

2021. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném...
2021. szept. 3. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki...
2021. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Látod, én még csak látni sem látom mindennap... Több mint 1 hónapja sem láttam, mégis itt motoszkál. Nem lehet köztünk semmi és azt hittem túl léptem rajta. De egyik nap most a héten váratlanul megint fellángolt bennem a dolog csak úgy a semmiből. Nagyon megfogott benne valami amit nem tudok megmagyarázni én sem, de nagyon vonz. Nagyon helyes és van kisugárzása, de van egy stílusa is és pont az ellentétem lehet amúgy jellemre. Olyan jó érzés amikor rá gondolok.


Nyiss mások felé. Nem tudok jobbat. Majd idővel lanyhul a dolog.

2021. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kellene kötődni, mi az akadálya? Nem az eseted de megfog? Ez kicsit ellentmondásos...
2021. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Munkatárs és foglalt.
2021. szept. 3. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hűséges és ráadásul foglalt akkor mit foglalkozol vele.Te is csak egy lennél a sok közül.A párját sajnálnám,hogy ilyen baromal van együtt.
2021. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Munkatársa és foglalt? Akkor engedd el ebből még jó nem kerekedett.......

És te szingli vagy vagy te is foglalt vagy?

2021. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!