Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érezte már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már azt, hogy annyi rossz kapcsolat után talál valakit, akivel minden magától értetődő, könnyű, és elkezd azon agyalni, hogy vajon ez tényleg megtörténik-e? Hogy nem átverés-e az egész? Létezhet - e ilyen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
A mesékben.
2021. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Amíg az egyik fél hazudik, addig igen.

De mikor elkezdi mindkettő fél önmagát adni, hidd el, egyből a rózsaszín köd elszáll, mint a mari néni fingja a szoknya alatt.

Lassan és alattomosan.

2021. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vannak, akiknek soha nem lesz jó kapcsolatuk. Mert egy jó kapcsolatban folyamatosan generálják a problémákat, bizalmatlankodnak, meg arra vetítik ki az előzőleg ért sérelmeket.
2021. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

En hittem már ezt. Csak a masikrol kiderult hogy ő viszont nem így érzi mellettem, hanem ugy, hogy nem tudja még meddig tart velem, lehet más az igazi meg stb.


Szoval az hogy 2 hasonló érzésű ember, ahol mindkettem azt erzik hogy sok csalodas utan végre jo kapcsolat es megbecsulik de kölcsönösen egymást, az ritka lehet.

2021. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín köd.
2021. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
sajnos pont ilyen vagyok:( pedig végre tényleg találtam egy hozzám illő pasit, de folyamatosan bizalmatlankodom vele:( pedig a szívem mélyén érzem, hogy nem rosszak a szándékai, de mégis...:(
2021. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi ketten pont ez a ritka eset vagyunk. És igen, létezik.
2021. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

''egyből a rózsaszín köd elszáll, mint a mari néni fingja a szoknya alatt.


Lassan és alattomosan.''


Kanalaztam a levest mikor ezt elolvastam, prüszköltem a röhögéstől.

2021. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Én most ilyen helyzetben vagyok. Minden stimmel, soha ennyire nem becsültek meg, soha ennyire nem voltak velem tisztességesek. Semmilyen olyan hibát nem követ el, mint az exeim vagy azok, akiknek a kapcsolatát szarnak ítélem az ismeretségi körben. Szeretem, jó vele, tudom, hogy soha senki nem állna így hozzám és egy kapcsolathoz. Ő ilyen egyszer egy életben ember. És külsőre sem utolsó, sőt.


De bárhogy próbálom, képtelen vagyok szerelmet érezni felé. :( Nem tudom, mit rontok el, ki akarok mellette tartani, de egyszerűen nem tudom átélni vele azt az érzést, amit szerelmesen vagy beindulva, bármennyire is szeretném az eszemmel.



Nem tudom, mi lesz.

2021. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én most ezt érzem jelenleg. Igaz nem vagyunk együtt olyan nagyon rég óta, de egyszerűen most minden stimmel. Odafigyel rám, törödik velem, megbecsül, a szex is isteni vele( elöző kapcsolataimnál nem figyeltek arra hogy nekem is jó legyen). Sok a közös érdeklődési kör , kiegészitjük egymást. Nagyon féltem az elején belekezdeni, mert olyan a viselkedése amit én nem tapasztaltam még eddig. És nagyon féltem hogy ez megint egy nagy pofára esés lesz. Eddig minden szép és jó, már tervezi hogy közelebb költözik hozzám, kiváncsi leszek a teljes végkifejletre.
2021. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!