Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hetet töltök együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hetet töltök együtt egy sráccal, akivel eddig online kapcsolat volt csak. Szerintetek gyors az ütem, ha megtörténik?

Figyelt kérdés
Persze csak ha úgy alakul. Nem szeretnék könnyű prédának mutatkozni, de apácának sem..
2013. szept. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél könnyű prédának mutatkozni akkor szerintem kicsit várj vele...
2013. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi két hetet voltunk együtt, és egy hét után megtörtént.

Nem érzem korainak, mert aztán meg fél évig nem találkozunk.

2013. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szangvinika ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed ő különleges akkor nem korai. A miénk is netes kapcsolat volt, sokat beszélgettünk és már kapcsolat volt mielőtt élőben is láttuk vna egymást. Azóta is szerelem van és anyósék is szeretnek :D
2013. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Örülök, hogy olyanoktól is kaptam választ, aki már volt ilyen helyzetben.
2013. szept. 11. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Kortól függ.:) Hány évesek vagytok?
2013. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
25 én, 31 Ő.
2013. szept. 11. 22:46
 7/7 Twastar ***** válasza:

Akkor fog megtörténni, ha megkívánjátok egymást.

Az pedig több dolgon múlik, mint egy elhatározás.

2021. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!