Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsam meg a barátságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsam meg a barátságot? Vagy valljak szerelmet, de akkor ő szakítja meg a barátságot? Netán barátkozzak vele tovább és hallgassak az érzéseimről? Több lenn! 25/N

Figyelt kérdés

Egy-két hónapja váltam el. A férjemmel két és fél évet jartunk, aztán három ​és fél évig voltunk házasok. Vagyis hat éves történet ért véget.

Van egy fiú barátom, még a gimiből ered a barátságunk. A válásom környékén arra ébredtem rá, hogy kezdek beleszeretni. Ez egész pontosan úgy történt, hogy amikor kezdtem azt érezni, hogy jobb lenne külön utakon a férjemmel, akkor a szokásosnál többet beszélgettem a fiú barátommal. Meséltem neki a házasságom súlyos problémáiról, és ezek a hosszú, mély beszélgetések felébresztették az érzéseimet hét év barátság után.

Mint írtam, mára már elváltam. És egyértelműen szeretem. Hosszú évek óta ismerem, és meggyőződésem, hogy ő lehetne számomra "az igazi". Fogalmam sincs, korábban hogyhogy nem éreztem iránta többet a barátságnál, mikor ő maga a tökéletes férfi. Olyan volt beleszeretni, mintha Neo lennék, aki felébred a Matrixból. Gondolom azért nem ébredtem rá korábban, hogy ott van az orrom előtt életem szerelme, merthogy volt valakim, és ezért lezártam lelkileg a szerelmek előtt.

Igen ám, de csak én váltam el. Neki van barátnője, több, mint két éve. És ő egy hűséges és romantikus típus, mint mondtam, tökéletes férfi. Vagyis ha én szerelmet vallanék neki, semmit, de semmit nem érnék él vele. Maradna a barátnőjével, inkább engem ejtene, mint barátot, amiért hét év után ilyennel hozakodok elő.

Mit tegyek akkor, hallgassak? De úgy érzem, megpusztulok, ha barátkoznom kell vele, és nem lesz köztünk semmi több. Hét éve ismerem, elég jól, és szeretem. Vonz mindene. Az arca, a hangja, a tulajdonságai. Nagyon vágyom rá.


2021. szept. 10. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy valóban szerelmes lennél, és ezt nem rosszból mondom. Amikor a problémáidat kibeszélted ezzel a férfival tulajdonképpen ugyanaz történt, mint mikor egy pszichológussal beszélgetsz. Ott is gyakran előfordul, hogy a páciens beleszeret a pszichológusába. De ez nem valódi szerelem. Kicsit tartsd a távolságot, maradjatok felületesebb témánál, és kezdj el ismerkedni. Az érzelmeid idővel lecsillapodnak majd iránta.
2021. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd, főleg ugy, hogy o kapcsolatban van.


Nekem ugy tűnik, hogy csak maganyos vagy es mindenkepp szeretnel valakivel lenni. Azert 6 évet 1-2 honap alatt fejben nem lehet lezarni. Inkább elvezd az egyedulletet.

2021. szept. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vonom teljesen kétségbe hogy szerelmes vagy, de nekem is sántít.


Érdekes hogy pont akkor szerettél bele elmondásod szerint amikor a problémáidat kibeszélted neki.


Most meg már azt írod rá hogy ő az igazi. De egyszer a férjedről is ezt gondoltad.

Nekem úgy jön le hogy nagyob hirtelen jönnek neked nagyon heves érzelmek.


Ezzel nincs baj, de tudni kell helyén kezelni.


Szerintem egy kicsit távolodj el tőle. Pár hét/hónap.

Nem kell letörölni sehol, de ne beszéljetek egy ideig. Se online se offline.


Aztán figyeld meg magad picit. Tényleg azt érzed hogy belepusztulsz ha nem láthatod vagy csak az hiányzik hogy valaki megértsen?


Kis távolság jót tehet. Le tudod tisztázni mit erzel.


Ha mégis úgy érzed szereted, távolság ellenére mert nem csillapodik az érzés, akkor majd térj erre vissza. De addig felesleges.

2021. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak az jutott az eszembe nincs férfi és nő között igaz barátság az egyik fél mindig többet akar.Nekem is ebből kifolyólag rengeteg fájdalmat nyújtott már a pàrom ellenkező nemű barát ja 1 Nem tudja megemészteni hogy velem él másodjára ő is késön jött rá hogy

hogy párnák akarja.Szerintem hagyd őt örökre békén.Tiszteld hogy párja van Sok szabad ember van a világon!!

2021. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!