Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "barátkozzak" össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "barátkozzak" össze vele? 31F

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem párkapcsolatot keresek!

Szóval van egy prostituált, már évek óta járok hozzá. Idősebb nálam, 40 +. Egy nagyon kedves, jószívű, imádnivaló Nő, már az első találkozáskor megkedveltem. Nagyon szeretnék baráti kapcsolatot kialakítani vele, nyilván mesélt magáról (én is magamról, bár csak a keresztnevemet tudja), tudok róla viszonylag sok mindent. De ott még nem tartunk, hogy "csak úgy" beszéljünk, rá írjak, spontán elmenjünk szabadidőnkben, mint barátok, ismerősök. Nemrég kérdeztem, Ő úgymond benne lenne. De hogy kezdjem el, mit mondjak, mit csináljak?

Soha nem volt párkapcsolatom, nem hiszek benne és most sem akarok, csak a helyzet az, hogy az Ő élete, mindennapjai tényleg érdekelnek. Szóval ennyi év után, mit csináljak, hogy kezdjek barátkozni vele, hogy ne legyen teljesen fura és ciki?

31 F



2020. szept. 20. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Ki az a csaj?
2020. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve eljönni veled egy wellness hétvégére, ahol te állnád a költségeket. Ha eljön, akkor később hívd el valami egyszerűbbre, pl. sétálni a Margit szigetre.
2020. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Linkeld a rosszlanyok profilt, teszteljuk es utana mondunk velemenyt.
2020. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja
2020. szept. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Felejtsd el, a legtöbb prosti lenézi a kuncsaftjait.
2021. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!