Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak manapság jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak manapság jobban kötődnek mint a nők ?

Figyelt kérdés

Egyre több és több olyan történetet hallok amiben a nő vet véget a kapcsolatnak , a nő csalja meg a férfit, és a nő mondja azt hogy szingli akar lenni, élni akar. Pedig régen ezek a sztereotípiák a férfiakat illették. Meg ha belegondolok , szomorú de velem is így volt 4ből 3 kapcsolatomban a fiúk sokkal erősebb érzelmeket tápláltak irántam mint én irántuk.

A feje tetejére állt volna a világ ?

Vagy csak én hallok túl kevés sztorit ?

Várom a válaszokat , tapasztalatokat , véleményeket c:

Szerintem ez egy jó téma, beszélgessünk.



2021. szept. 10. 10:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ezt így nem lehet általánositani, hogy a nők és a férfiak.. minden egyén más.
2021. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%
A férfiak sokkal érzelmesebbek és sokkal jobban tudnak szeretni mint a nők. A nőknek csak a szájuk nagy de a szavaik mögött valós tartalom nincs
2021. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%
Én is úgy hallottam, hogy a válások 70%-át a nők kezdeményezik.
2021. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

3


Az még nem azt jelentik, hogy a nők kevésbé kötödnek. Kötődhetnek ők, ha a választottjukkal nem érzik jól magukat.


Szerintem ez nem a nemtől, hanem magától az embertől függ.

2021. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

#3 oké, a nők kezdeményezik, de miért?


Abban az esetben, ha a pasi félrelépett és a nő válni akar, akkor ki a kevésbé kötődő?

2021. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

ez mekkora baromsag. hallasz 3 sztorit, abbol nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni. ez nem nemfuggo, inkabb a szemelyisegen mulik.

amugy a megcsalas, a kapcsoaltnak veget vetes es kotodni nem tudas 3 kulon dolog, ne keverjuk mar ossze. persze lehet, hogy bizonyos esetekben egybeesik mindharom, de honnan tudod, hogy a no nem azert vetett eppen veget a kapcsolatbak mert csaltak vagy mert a pasival nem lehetett eleg komolyan tervezni?! ez kicsit osszetettebb annal, mint hogy hallasz 3 sztorit, amiben a no szakit es akkor azt gondolod, nem tudnak kotodni a nok, lol.

2021. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem a kötődèsen múlik. Nyilván ugyanúgy a férfiak és a nők is tudnak kötődni egymáshoz ha normális az érzelmi intelligenciájuk. Sokkal többet számít hogy ki hogyan viselkedik a kapcsolatban és mennyire tesz azért,hogy ez a kötődés fent maradjon.

Több nő kezdemènyezi a válást, de nem azért mert ne lett volna meg a szoros kötelék, hanem mert nem tartották fent az èvek során... És nem akarok általánosítani, nyilván van más eset is, de legtöbbször a férfi az, aki nagyon elkènyelmesedik a kapcsolatban és nem teszi meg a párja felé azokat a gesztusokat,amiket pl az udvarlás során megszokott a nő.

Szerintem sokan keresik ezt a fajta lángolást úgymond, nem fogadják el hogy egy hosszú kapcsolat nem mindig ég 100 fokon és keresnek egy újat,ami az elején rózsaszín, aztán ugyanolyan lesz. És itt most azokra a válásokra gondolok,ahol nem volt nagyobb problèma mégis vége lesz. Nyilván egy megcsalás és egyéb súlyos problémák konkrét magyarázatok a válásra.

2021. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
40%

Nézzük az átlagot! Megfordult a világ, a férfiakat kiherélik, a nőket világszinten felemelik. Részletekbe és a miértekbe ne menjünk bele, feleslegesen nem akarok vitatkozni.


Egyre több a tartás nélküli élvhajhász ember, így sokaknál a párkapcsolat annyit jelent, hogy legyen kivel dugni. Ezért km-es sorokban állnak a pasik a nők előtt. Sajnos ebben a jellegtelen és haláli unalmas masszában a normális férfiak elvesznek, ha az online ismerkedést vesszük alapul.


A nők választanak, ez vitán felül áll, itt is az online világot értem. Felhígult mindkét nem, de a határozott, céltudatos, igazi tökös férfiaknak nem hiszem hogy pitizniük kellene. Az meg hogy ki mit gondol magától fabatkát sem ér. A tettek bizonyítanak!


Általában a gyengébb fél kötődik jobban, aki vagy anyagilag, vagy érzelmileg, vagy mentálisan alárendelt. Sőt, ez a legjobb szó az egészre. Alárendeli magát! Én férfiként azt sem szerettem sosem, ha nekem egy nő alárendelte magát.


Egy alárendelt férfinél meg nincs is kiábrándítóbb. Az már csak hab a tortán, hogy lassanként az átlagnak már gőze sincs róla hogy egy jó párkapcsolatot hogyan kell működtetni. Vak vezet világtalant, dugjunk oszt' majd lesz valami holnap...

2021. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
Egyre több ember küzd kötődési zavarral, erre meg rátesz még egy lapáttal, hogy mindenhonnan azzal szembesülünk, hogy nem kell semmit javítgatni, hanem le kell cserélni/újra kezdeni.
2021. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Jó válaszok c:
2021. szept. 10. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!