Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy ennyire megutálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy ennyire megutáltam volna ezt a párkapcsolat meg szerelem dolgot? F24

Figyelt kérdés
Sose volt meg barátnőm de még alap dolgok se voltak mint puszi vagy hasonlók és még szűz is vagyok ami nagy eséllyel így is marad szerintem örökre mivel amiken átmentem és tapasztaltam azok után rendesen utálat van bennem a kérdésben leirt 2 dolog iránt. A sort anyám kezdte aki lelépett a pályaválasztásom előtt és még azóta se keres szinte, apám folytatta azzal hogy újra nősült és a felesége kiutált engem otthonról, következik nagybátyám akimek van egy közös gyereke az exével de az a nő úgy cseszik ki nagybátyámmal hogy azt leirni nem lehet. Nála maradva most meg 46 éves létére egy 28 éves gyerekes szegedi nő tetszik neki aki jelenleg exről exre járkál akit egyszer a környékre hozott aztán sunyi módon visszament szegedre de még most is kell neki. Akárhányszor meghallom őket beszélni telefonom akkor rendesen olyan ideges és ingerült leszek hogy szabályosan beleütök valamibe mivel bennem van hogy mennyi mindent megtett a nőért az meg hát mint mondtam paliról palira járkál.Rokonsagba hasonló a helyzet. Egyik helyen a nő féltékenysége miatt kellett végül költözni, másik esetben meg a csávó egyből mindenét a nőre iratta. Én egyszerűen nem értem hogy miért lesznek papucsok a férfiak ha egy nő kerül a képbe. Mit esznek rajtuk ennyire? Ugyanolyan emberek mint a férfiak de teljesen meg kell őrülni ha egy a közelben van. Sok minden után így párkapcsolatot egyáltalán nem akarok hogy ne legyek olyan papucs mint az eddigi környezetemben lévők.Ez a dolog teljesen elvette az eszüket.A szexbe ugyanezt a semlegességet és utálatot érzem.Semleges vagyok mert nem hoz lázba,utálom mivel egyrészt mindenki kis egyszerű dolognak tartja, másrészt ha hirtelen becsúszik egy hiba akkor bumm máris ott egy rossz élet vagy ha nem azonnal akkor később amikor a szülők szétmennek és akinél marad a gyerek azt kiutálja az aktuális szülő új párja. Egyenlőre legyen ennyi elég.

2021. szept. 10. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Létezik, most írtad le. Elolvasni az egészet mondjuk se időm, se kedvem nincs.
2021. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Azért gondolod ilyen negatívan mert még nem volt benne részed.

Honnan tudod, hogy Te milyen lennél szerelmesen ha még sosem voltál az? Szerintem, Te pont nem törhetsz pálcát senki feje felett mivel azt sem tudod miről beszélsz.

2021. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húgyagykapitány vagy.
2021. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!