Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen érzés lehet elveszíteni olyans valakit akivel egy egész életet leéltél?

Figyelt kérdés
Mennyire fájhat neked vagy aki vesztette már el a szüleit testvérét barátját milyen érzés?

2021. szept. 8. 21:28
1 2
 1/14 moozygoo ***** válasza:
94%
Sz*r
2021. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú rossz érzés. Majd megtudod, ha eljön az idő. :(
2021. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Addig örülj, amíg nem ér ilyen veszteség. Szörnyű.
2021. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szerelem halt meg 44 évesen, az olyan mérhetetlen fájdalom volt, hogy csak is alkohol segítségével tudtam létezni.. a szívem annyira fájt, hogy azt hittem megszakad! Ezt ne érezze át senki. Voltak már rossz dolgok az életben, de azok semmik voltak ehhez képest. Az első hónap az maga a pokol volt, majd még 2-3 hónap szintén rossz, de enyhűlt picit.. ami még nagyon rossz volt, hogy nem látogatott meg egy barát sem, ezt nem is értettem!? Gyors üzenet váltás után leráztak.. oldjam meg egyedűl :(

Ráadásul olyan helyen élek ahol még szomszédjaim sincsenek, a szüleim se senki sem volt kíváncsi rám.. rájöttem, hogy csak magam vagyok a világon..

Hála az élet elémsodort egy szintén özvegy férfit akivel már azóta kapcsolat alakult.. ő a kis reményen, hogy valakinek mégis fontos vagyok....

2021. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Borzalom!!

Meghalt a gyermekem, apukám.

Talán a legnehezebb volt feldolgozni a gyermekemet. Apukámat még gyászolom, nagyon friss, bár biztos, hogy őt is nehezen fogom tudni elengedni.😭

2021. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Nagyon elvont módon fogok fogalmazni. Nagyanyám elvesztése volt nagyon durva (jórészt az ő nevelése vagyok) - főleg, amikor az üres szobájában vagy, és tudod hogy nincs többé. Mégis valamilyen különös oknál fogva várod, hogy a jól ismert lépteket hallani kezdd a folyosón. Kinn egyre sötétebb van, de "nem mersz még lámpát sem gyújtani" - magad sem tudod, miért. A jól ismert dísztárgyak, tárgyak "élettelenek". Hogy is ne lennének azok! Hiszen, aki élettel töltötte meg a szobát, már nem létezik... Egy kriptában érzed magad. Kimenekülsz. Az emlék miatt utána évekig nem jársz arra.
2021. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Istenem, de igaz amit írsz kedves #6-os. :(

Azt se tudtam mit csináljak, hogy ne képzeljem a gyerekem a szobába, a ruháiba...majdnem bele őrültem úgy fájt! :(

2021. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
7: Fogadd őszinte részvétemet! :((( Arra, hogy nagyanyámmal már nincs sok időnk, fel tudtunk valahol készülni. De arra, hogy valaki a gyermekét veszítse el... Belegondolni is szörnyű! :((( Kívánok neked sok lelki erőt, és támogatást ezekben a nehéz időkben! :(((
2021. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Összedől benned egy világ.
2021. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 peca1000 ***** válasza:
100%

Szerencsére fel tudtam rá készülni lelkileg, megváltás volt számukra, és nekünk is a haláluk a betegségeik miatt. (nagymamám,dédim,édesanyám, kutyám).


A gyász hamar lezajlott, túl tudtam magam tenni rajta rövid idő alatt.

2021. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!