Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gaz ha en 27 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz ha en 27 eves vagyok es egy 22 eves fiuval randizok?

Figyelt kérdés
Sajnos eleg idos vagyok. Engem valahogy mindig zavart ha egy fiu fiatalabb nálam. De valahogy ez a srac nagyon aranyos, megfogott. Sok a kozos dolog.
2021. szept. 13. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A számok nem számítanak, csak a srác ne nézzen ki 10 évesnek 22 éves létére, Te meg ne öltözz nagymamásan, kendővel a fejeden, virágos otthonkában, mamusszal. :D
2021. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Engedd el!


Jobbat érdemel, mint te. Te nem szereted, ha szeretnéd, akkor nem agyalnál ilyen részletkérdéseken, mint a kor.


Ha pedig házasságot szeretnél, na akkor pláne engedd el, mert ahhoz FÉRFI kell, nem egy sulis kölyök.

2021. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az.
2021. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Én 29 évesen jöttem össze a 22 éves barátommal. Én is agonizáltam rajta, ki mit szól, nem fura?

Nem az.

Az idő is kiderít sok mindent, de veszni hagyni, mert valki szerint fura... Nem érdemes.

Másfél éve vagyunk együtt, működik. És senki nem lovagol a témán. Sőt, volt hogy még én mondtam kb ilyen "elnézést" fejjel a korunkat, és MINDENKI reakciója az volt, hogy nem fura.

2021. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj veletek.
2021. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, okés ez.
2021. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 moozygoo ***** válasza:
27 évesen még fiatal vagy (én is 27 vagyok ne öregíts már please :D )
2021. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 éves koromban 32 éves barátnőm volt.
2021. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!