Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy fiúval randizom vagy már együtt vagyok azt érzem hogy se vagyok neki elég jó és úgy is ott hagynak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ez történt velem. A randik előtt is mindig azt gondoltam hogy úgy se vagyok nekik elég jó, és ott fognak hagyni. És ott is hagytak. Pedig előttük nem mutattam ki hogy ezt gondolom. Próbáltam kedves, mosolygós lenni, de valamiért még is otthagytak. De az okot így magyarázták, én túl jó vagyok hozzájuk.
2014. szept. 8. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak kihasználnának, de még sem teszik mert túl jó vagy.:D
2014. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alacsony az önbizalmad...hidd el benned is van szerethető tulajdonság...főleg ha kedves mosolygós vagy...nem sikerült még megtalálnod azt aki tisztem, becsül, szeret...de hidd el ha megtalálod nagyon boldog leszel! :) csak sajnos ez az út vezet el odáig...nem szabad feladnod! csak jól válogasd meg kivel mész randizni...
2014. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmad
2014. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos alacsony az önbizalmam.
2014. szept. 8. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!