Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 14 év korkülönbség sok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év korkülönbség sok egy kapcsolatban? (28N 42F) Esetleg vannak itt olyanok akiknél hasonlóan több a korkülönbség a párkapcsolatában?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor csak normális válaszokat kérnék. :)
2021. szept. 18. 12:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Sok, majd később meglátod. Most hiába írják le harmincan, hogy milyen szipi-szupi, aztán csak pár éve vannak együtt. Majd 20+ év múlva is írják ezt.
2021. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-es esetleg neked volt ehhez hasonló tapasztalatod?? Köszönöm ha válaszolsz :)
2021. szept. 18. 12:43
 3/29 anonim válasza:
66%

Oreg faszinak persze buszkeseg, hogy fiatal pipivel hajt - a lanynak is megfelel amig dul a szerelem ... de elmulnak a szines felhobe burkolozott 'mezes hetek'.


Fiatalsag mar nem jon vissza ... a lany elfogja pazarolni ezeket az eveket.

2021. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos volt. Nagyon bánom. Az eleje izgalmas, de időpazarlás.
2021. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
42 mióta öreg faszi te nyomorék?!
2021. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
51%

"42 mióta öreg faszi...?"


Majd megtudod kisgyerek - ha egyaltalan megeled!? :)))

2021. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szerintem sem öreg. De ne veszekedjetek itt. :) Én csak arra lennék kíváncsi hogy mennyire elfogadott ez a mai társadalomban illetve hogy mennyire működhet egy ilyen párkapcsolat mert a környezetemben több ilyen is van és mindenki jól elvan a párjával.
2021. szept. 18. 12:49
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
#4 A kapcsolatban te idősebb férfiként vettél részt?
2021. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 harebell ***** válasza:
100%
Köztünk 16 év van. Nem ideális (egyikünk szerint sem), és azzal is tisztában vagyunk, hogy később okozhat nehézséget. De az eddigi legjobban működő párkapcsolatom, nem adnám fel semmiért. Szóval szerintem is sok ez a korkülönbség, de működhet, ha úgy állnak hozzá a felek.
2021. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
A sok kiéhezett középkorú majd mindjárt megírja, hogy a legjobb ötlet. :) Ebben a korban vagyok, megmondhatom neked, hogy ha jót akarsz magadnak, nem innen halászol. Főleg, ha akarsz gyereket.
2021. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!