Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minimális korkülönbséghez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimális korkülönbséghez szokott 20 éves lány és egy 26 éves férfi párkapcsolata működhet?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. Eddig nálam 1-2 évvel idősebb pasijaim voltak.

6 év mennyire sok ebben a korban? Tapasztalatok? Bele merjek vágni?



2015. szept. 29. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak is tőletek függ, mástól nem!!


Egyébként persze, hogy működhet, köztem és párom között is ennyi van. Csak mikor mi megismerkedtünk én akkor voltam 23. És már két és fél éve együtt vagyunk. :)

2015. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok ez. Amúgy sem a kor számít, hanem a személyiség, és azok kompatibilitása. Vágj bele.
2015. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bele merjél? Hát én nem látok itt semmi óriási korkülönbséget, amin dilemmázni kéne. Ne csinálj problémát, ha nincs.


Tetszik? Akkor vágj bele.

2015. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korotokon, hanem a személyiségeteken, felfogásotokon fog múlni, hogy működik-e 6 év különbséggel. Szerintem ez egyáltalán nem sok egyébként, főleg úgy, hogy te is már 20 vagy, nem mondjuk 16-17. Simán merj belevágni :) Ha nem működik, akkor is tapasztalat.
2015. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja szerencsére már nem 16-17 vagy szóval 20 felett nyugodtan vágj bele.
2015. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmondták már a többiek a lényeget, én 21 vagyok, a párom 26.. Nem a kor, hanem a felfogás számít. :)
2015. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!