Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Apakomplexusos vagyok, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos vagyok, mégis mit tehetnék hogy normális kapcsolat kialakulhasson?

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta apakomplexusos vagyok és nem tudok tenni ellene.

Ha elmegyek valahová akkor is tőlem jóval idősebb emberekkel ismerkedem meg.

Illetve ha interneten akkor is gyakran előfordul hogy idősebbeket ismerek meg teljesen véletlenül.

Valahogy úgy érzem mindig bevonzom.


A porblémám az az, hogy sosem sikerül egy normális kapcsolatot kialakítanom, akit megismerek és elvileg kölcsönös az érzés az elején 1-2 hétben minden teljesen rendben van, aztán valahogy mindig meggondolják magukat és megváltoznak, elfordulnak és leszarnak.

Aztán hónapokig szívok hogy se veled se nélküled kapcsolatba lépünk, de aztán nagyon nehezen tudom elengedni, mert naívan mindig azt hiszem hogy változni fognak, hogy ez most sikerülhet, de az utóbbi 3 évben ha személyesen ha neten ismertem meg valakit ugyan az lett a vége, semmi nem lett.

Mert szimplán valamilyen oknál fogva az érzéseik lecsillapodtak és vagy elmúltak azután pedig szinte teljesen mértékben leszartak és a rosszban maradtam benne.

Sajnos akármilyen is rossz volt, bennem még mindig ott van olyankor a szerelem érzése, ami akár egy év szenvedésével is eltudok tölteni (úgy értem én szerelmesnek érzem magam a másik nem).

Állítólag mindig a távolsággal van a probléma és azért sosem alakul tovább.

Viszont megtudtam hogy az utóbbi pasinál benne volt a félelem a mai generáció miatt, mert hallott rossz tapasztalatokról.

De sokszor gondolkodom hogyha személyesen megismerkednék egy idősebb pasival, ami max 10 év, belegondolok hogy lehet családja, lehet gyereke akire nem lennék felkészülve és vagy teljesen más értékrenddel rendelkezik.

Személyesen sokkal nehezebb és szerintem akkor sem sikerülne pont ugyan ez miatt hogy félne, mert fiatalabb vagyok.

De más probléma is lehet.

Őszintén már nem tudom mit csináljak, folyamatosan ugyan abba a hibába esek és hiába nem akarom ugyan azt eljátszani, mégis ugyan az megy csak más-más sztorival.

Mégis mi lenne a jó módszer arra, hogy találjak egy normális pasit?

20L


2021. szept. 19. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad mi a baj, akkor azt is tudod, hogy ezt kell elkerülni, senki sem fog neked tudni varázstanácsot, vagy módszert adni. Ez ennyi. Vagy eldöntöd fejben, hogy változtatsz, vagy marad ez. Elhatározás kérdése.


El lehet menni pszichológushoz is egyébként.

2021. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a pasi idősebb, miért ne lehetne vele normális kapcsolatod?
2021. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apakomplexus hogy “max 10 év” a korkülönbség? Ha 20 lenne, akkor igen, de még úgy is tudna működni. Ez nem apakomplexus.


Másrészt ha egy kapcsolat nem működik, akkor tök mindegy mennyi idős az illető. Nem korfüggő a dolog. Ha viszont szeretitek, megértitek egymást, akkor nem lehet akadály az sem, ha fiatalabb, az sem ha idősebb.

2021. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, ne görcsölj. Fogadd el a jót, örülj neki és becsüld meg. A rosszba ne menj bele, és ne maradj benne. Ennyi.
2021. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező:nincs apa komplexusod nyugi. ha idösebb pasi kell,ismerkedj idösebb pasival. vigyázz kivel ismerkedsz,kiben hiszel. magadban higyél legyen önbizalmad,fel fejjel.ismerkedj vele.müködhet nagy kor külnöbséggel. 20 évesen hány éves pasik jönnek be, neked?
2021. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!