Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kialakulhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakulhat a szerelem érzése később?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit kb. 3 hónapja. Már legalább 7x találkoztunk. Mindegyik egy majdnem egész napos programmal telt. Kontaktban vagyunk interneten is, amikor nem találkozunk, vagy telefonom beszélünk. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon jókat beszélgetünk, viccelődünk, és még sorolhatnám. Felmerült a téma, hogy többet kezdek iránta érezni. Kiderült, hogy ő inkább szeretetet érez egyenlőre, de nagyon erősen.

Azt tudni kell, hogy nem volt még komolyabb kapcsolata és fiatalabb is nálam. Én el tudnám vele képzelni, hogy lesz kapcsolat, és ő is, elmondása szerint. De attól félek, hogyha nem lesz szerelmes, akkor később ez gondot okozhat, ha mondjuk elsőre szerelmes lesz valakibe, mondjuk első látásra... Lehet h*lyeség ezen agyalni, de van bennem egy ilyen félelem.

Idősebb vagyok pár évvel, ő még egyetemista, én pedig dolgozom. Nem érzem ezt akadálynak.

Mi van, ha nem éli ki magát és ez visszaüt? :( Bár elmondása szerint ilyen nőre vágyik, mint én. És több jel is arra mutat, hogy tényeg kedvel.


2021. szept. 21. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre nem lehet tudni, így agyalni is teljesen felesleges rajta. Vágj bele, éld át, aztán majd kiderül, hogy merre tartotok. Nem szabad ennyire félni minden újtól, ha vágysz rá, akkor lépj, az még nem jelenti azt, hogy most kell eldöntenetek az egész hátralévő életeteket :) Majd alakul.
2021. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!