Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legjobban lelkileg megbántani egy szerelmes pasit?! Mit csináljak ami a legjobban fáj neki? Átvert és megérdemli?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori: rájöttem hogy szeretőt tart, valami ilyesmi. Amíg nekem írta folyamatosan hogy így meg úgy szeret valami csajjal nyaralt együtt amit titkolt.

A vicc hogy tényleg szerelmes belém. Az valószínűleg csak a szeretője. Hogyan vegyek revansot hogy szenvedjen kicsit lelkileg a pasi?!


2021. szept. 24. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha szeret, akkor az a legjobb revans, ha ignorálod.


Ne alacsonyodj le egy ilyen féreg miatt, nem érdemli meg.

2021. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek kapcsolatban az biztos, ez 1000% még mielőtt valaki félre értené. Arra gondoltam hogy egyszerű szexpartnere a csaj.
2021. szept. 24. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha szerelmes lenne beled, akkor nem akart volna a szeretojevel nyaralni, sot szeretoje se lenne.

Amugy en szo nelkul kidobnam.

2021. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ez tuti hogy szerelmes, mert volt már pár pasi aki ezt hazudta nekem és tudom mikor hazudik mikor nem, éjjel nappal rám van szállva mint egy pioca... amúgy nem tudom mi játszódik le a fejében miért csinálta ezt, szerintem ha nincs ló jó a szamár is alapon vagy nemtudom
2021. szept. 24. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
És te vagy a szamár
2021. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem én vagyok az
2021. szept. 24. 18:36
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez a pasi nem szerelmes beléd.
2021. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy szerelmes, csak nem beléd 🤷Akkor inkább veled nyaralt volna.
2021. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
# én nem mentem vele , velem nem is tudott volna nyaralni ez miatt
2021. szept. 24. 19:00
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt szerelmes. Csak áltatod magad. De még csak szerelmesnek sem kell lenni ahhoz, hogy ne csaljuk meg a másikat. Elég a tisztelet és szeretet. Mindenféle bosszú csak téged minősít, őt nem fogja meghatni. Fogalmad sincs a kapcsolatokról ha azt hiszed, hogy bármit is érez irántad a megszokáson és kényelmen kívül.
2021. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!