Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy direkt letagadtad hogy szerelmes vagy csak ne sérülj újból?

Figyelt kérdés
Csak azért tagadtad már az érzéseid más felé, mert nem akartad, hogy sérülj, ha esetleg nem működne a kapcsolat és elhagy? A veszteség érzése elől menekültél?
2021. szept. 19. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És ennek mi értelme van? Konkrétan kihagyod a kapcsolat részt, hogy egyből a fajó részhez juss?
2021. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a döntéssel pedig pont a veszteséghez jut el az ember. Nagyszerű logika
2021. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Igen, mert féltem hogy nem érdeklem a másik felet.
2021. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ha tényleg szerelmes vagyok, akkor boldog vagyok és sz*rok arra, hogy sérülhetek.

Azok szeretik áltatni magukat ezzel, hogy ez így van, akik bele vannak esve valakibe, aki nem szereti viszont őket.

2021. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Most is
2021. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen mert nős. Próbál faggatni de én tagadok csak hogy ne lehessen semmi
2021. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen. Sokkal fiatalabb volt nálam az illető. Rákérdezett egyszer, talán egy hónap összejárás után, úton felém, hogy érzek-e iránta. Azt mondtam, hogy nem, ez csak szex. Pedig addigra már belé habarodtam. Éreztem, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Még egy darabig találkozgattunk, aztán véget ért. Szép időszak volt ugyan, de később bebizonyosodott, mennyire gyerek hozzám. Nem bántam meg, furcsa egy illető egyébként.
2021. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Saját magam előtt tagadtam, előtte titkoltam. Mert mindkét oldalon kapcsolat, másrészt nem tudtam a másik hogy érez pontosan.
2021. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
6 én is vagyok
2021. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!