Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom megállni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom megállni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel régóta beszélgettünk, tudta jól hogy bejön,beleszerettem el mondtam hogy többet érzek iránta de nem mondtam hogy szerelmes lettem, de ő elutasított,azt mondta most ne beszéljünk mert mást szeret és nem jövök be neki. Jó kapcsolat volt köztünk ,amolyan lelki társ.Már nem beszélünk lassan három hete de meg őrülök hogy mi van vele,folyton aggódom még hiányzik a társasága mivel én is mélyen voltam mostanában és neki is vannak problémái a kapcsolatában,félek attól is hogyha rá írok akkor úgy gondolja hogy zaklatom és elveszítem, de már nagyon hiányzik és féltem mert egy rendes csajszi és könnyen átvágják és nem becsülik meg eléggé,folyton hajtás van nála ,alig pihen és még a rossz kapcsolatai miatt is őrlődik.


Tudom hogy olyan mintha a báttya lennék ,szeret velem beszélgetni, volt egy kis flörtölés meg egy két romantikusabb üzenet, attól is félek hogy ezért csalódott bennem. Szerintetek írhatok neki? Megkérdezhetem legalább azt hogy hogy van ,hogy minden rendben? Az érzéseimet nem tudom eltitkolni de persze megértem őt is és tisztelem a döntését,úgymond nem akarok beleszólni az életébe,de hiányzik nagyon.



2021. okt. 3. 03:03
A kérdező szavazást indított:
Ne írj
Írj neki
Felejtsd el
Adj időt még
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd békén. Téged sem a lelke érdekel, hanem vársz cserébe szexet, kapcsolatot. Ő nem hozzád vonzódik. Nyilván abban bízik, hogy egyszer lejjebb adja. Nem fogja soha. Hagyd békén. A barátság àlcájában a jössz, valójában szexet vársz cserébe. Volt dolgom kétszer is olyan férfival, akit nem érdekelte, hogy megmondtam mást szeretek. Adtam nekik esélyt, mert lekoteleztek, de előbb-utobb dobtam mindet. Nem érdekel a szenvedésük. Őket se érdekelte, hogy mást szerettem és tudták jól, ho


gy mellettük sose leszek boldog.

2021. okt. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Sok hasonlót lehet tapasztalni, hogy amikor előkerül a "többet érzel", akkor a barátságnak annyi.
2021. okt. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Amint talál valakit magának, ott fogod hagyni vagy utálatosan fogsz viselkedni a párjával és igazolod, hogy te is csak egy hitvány érdekember vagy, nem igazi barát. Menj elejébe ennek és akadj le róla már most.

Az emberben idővel kiépülnek ezek a szűrők, anno én is megtanultam ezt a leckét.

2021. okt. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a világ nem úgy működik, mint ahogy előző kommentelő írja, nem ilyen "fekete-fehér" ez a szituáció.

Gyakori amikor az egyik fél bejelenti: többet érez, akkor a barátság is megszakad, a későbbiekben ezt személyesen megbeszélni mennyire lehet, azt nem tudom.

2021. okt. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Engedd el, ezzel a novel soha a budps eletben nem lesz semmi komoly
2021. okt. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de sajnos nem tudsz neki segíteni. Úgy látszik, más hibájából, tanácsából nem tud ebben az esetben tanulni és át kell mennie a rossz megtapasztaláson.
2021. okt. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, le írta hogy mást szeret. Nem szeretik a nők ha zaklatoan nyomulnak rájuk. Hagyd a pi...ba.
2021. okt. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarods dugni, de ő már mondta, hogy nem jössz be neki. Akkor mit akarsz tőle?

"átvágják és nem becsülik meg eléggé"

Azok pasi tetszik neki és rendesen meg tudja dugni. Ezért bevállalja a kihasználást is. A legtöbb nő ilyen.

2021. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ha megírod, hogy felfogtad, hogy nem akar tőled semmit, és csak mint ember érdeklődsz, akkor írhatsz.
2021. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez nem a dugásról szól, úgy látom a többség ezt látja, lehet hogy ő is, ismerjük már annyira egymást hogy tudja ezt,

érdekes hogy mindenki egyből erre gondol és meg is ragad ezen a ponton,holott a kérdés egészen másról szól és csak néhány részletet mondtam el hogy mindenki tisztábban lásson, persze gondolhattam volna hogy ez lesz


Erre csak azt tudom mondani hogy az érzéseim tiszták és ha csak szexet akarok akkor másképpen állok hozzá ,és ha nem jött be hát akkor viszlát, de itt többről van szó, hiányzik és féltem, mondom hogy nem szólok bele az életébe azt csinál amit akar


Sajnos attól félek hogy a nyolcas válaszoló jól mondja,a jó szexért cserébe bevállalja az alárendeltséget, kérdés hogy majd mikor jön rá hogy ez neki nem jó,mert tudom hogy nem olyan ember aki ezt eltűri


Nyugi nem barátként álcázva akartam megdugni hisz mondtam hogy tudta hogy az elejétől fogva bejön nekem,csak idővel kialakult egy barátság ami miatt jobban megismertem és még jobban vonzódni kezdtem hozzá,


Valóban ennyire nehéz elhinni hogy beleszerettem ? Minden hátsó szándék nélkül.

2021. okt. 3. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!