Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogyha egy nap nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha egy nap nem beszélünk a barátommal, akkor szenvedek, mint a kutya és alig birom megállni, hogy ne írjak neki valamit, csak úgy vagyok vele, hogy nem akarom zaklatni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam, mint akinek elvonási tünetei vannak. Ez normális? Legszívesebben írnék neki valamit, legalább két szót vagy nem tudom. De azt várom, hogy hátha ő ír, másrészt meg nem akarom zavarni vagy ilyesmi.
2013. nov. 22. 20:57
 1/5 ASOT ***** válasza:
Decukiii :)
2013. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2013. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YuY ***** válasza:

Kinövöd idővel, nekem is voltak ilyen fellángolásaim 16 évesen, de aztán rájöttem, hogy ezek csak a hormonok voltak a szerelem egy picit több ennél.

Szóval normális, egy nap egyszer küldj neki üzenetet, de ne zaklasd azt senki nem szereti ha meg van fojtva.

F/21

2013. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmúltam már 20 és lány vagyok. Nem minden nap szoktunk beszélni és akkor van ez.....
2013. nov. 22. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet ő is ugyanígy van vele, és így mindketten szenvedtek :D amúgy ez abszolút nem lenne zaklatás, jártok vagy mi!! :D gyerünk, írj rá :)
2013. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!