Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz szerintetek, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerintetek, hogy az igazi szerelmedbe már első látásra beleszeretsz, de csak később tudatosul benned hogy az szerelem?

Figyelt kérdés

Tehát idő kell hogy tudatosuljon benned hogy szerelmes vagy.

Nektek mennyi idő volt első találkozás után mire rájöttetek?



2021. okt. 5. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Első látásra a külső tetszik meg.
2021. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos ez viszonzatlan volt, de nagy szerelem. 1,5 év telt el azután hogy először láttam. Akkor is megfogott az illető, de valamiért akkor más kötött le és utána el is felejtkeztem róla. Aztán még egyszer láttam augusztusban, akkor sem szerettem még bele, majd következő áprilisban igen. De volt már olyan hogy valakibe hamarabb beleszerettem, de mindig kellett pár nap, mire tudatosult. Első látásra szerelem nem nagyon volt, mert meg kell ismernem őt jobban és nem elég hozzá, ha csak külsőleg tetszik valaki.
2021. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, hatalmas baromság. Az elején csak egy illúziót látsz és a felszínt, hogy szerethetnéd őt? Nem tudatosul semmi utólag, csak belemagyarázza. 5 év múlva meg válnak.
2021. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Van első látásra szerelem, de az igazán szerelem az csak később alakul ki, mikor már ismered a másikat.
2021. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Első látásra nem, de második-harmadikra igen, bele tudok zúgni valakibe. Ez van. 🤷‍♂️
2021. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Első látásra beleszeretni? Ja, végül is a Disney mesék is így mondják...
2021. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Első látásra valakire csak kivetíted az illuzioidat azert leszel csak szerelmes.

Aztán kesobb megismered es lehet ki is ábrándulsz, vagy valojaban akkor szeretsz belé és nem az illuzioudba ringatod magad.

2021. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem idő kell ahhoz, hogy az ember igazán szerelmes legyen. Ami az elején van az csak a rózsaszín köd, legalábbis én így gondolom. Könnyű szerelmet érezni olyankor, amikor minden szép és jó.

Nem tudom, hogy ez nálam mennyi időbe telt, de bennem igazán akkor tudatosult, hogy tényleg szeretem, amikor jöttek a nehezebb napok, amikor rossz passzban volt és én ott voltam mellette.

2021. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen slow motion belezúgás van, de ez nem szerelem. Azt mondani, hogy csak látásra valakibe beleszeretsz olyan, mintha egy film poszteréről megmondanád, bejön-e a film.
2021. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3,6,7 : hát pedig a legtöbb ember szerintem villámcsapásszerűen szokott szerelmes lenni, nem a 40. randin, miután elmeséltétek egymásnak életetek eddigi történetét és kiismertétek egymás személyiségét. Az állatvilágban is gyorsan mennek a dolgok. A szerelem az evolúció terméke, nem az ember józan paraszti eszéé. Senki nem mondta, hogy később nem lehet pofára esni, de a szerelem akkor sem egy lassan, tudatosan felépülő dolog. Sőt, ha úgy esnél szerelembe, hogy már teljesen kiismerted a másikat, akkor is megváltozhat vagy derülhet ki róla a 41. randin olyan, ami miatt kiábrándulsz..
2022. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!