Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de nem lenne szabad, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az legjobb fiú barátommal egy városban élünk, 4 éve ismerjük egymást és az online oktatás miatt mindketten sokat voltunk otthon és mélyült a kapcsolatunk, az egymás iránt érzett bizalom is. Ő másfél éve párkapcsolatban van, és ez engem nem is zavart eleinte, kedvelem a barátnőjét is. Az utóbbi 5 hónapban érzem azt hogy többet érzek a fiú iránt mint sima barátság. Napi szinten beszélünk, sokat találkozunk, ráadásul a tali végi ölelésekre én már nem baráti jelleggel gondolok. Próbáltam álcázni, titkolni hogy tetszik, de valamit szerintem megérzett a dologból, mert a tegnap esti elköszönéskor kicsit izzani kezdett köztünk a levegő, mindketten elhallgattunk egy pillanatra és csak néztük egymást, nagyon nézte a számat, azt hittem, csók következik, már kezdtem szédülni, de nem történt semmi, mert annyira zavarba jöttem hogy elnéztem. Néha úgy érzem, neki sem vagyok közömbös, csak ott a fék, a barátnője. Én nem szeretnék senkinek sem rosszat, nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat és a mi barátságunkat sem, de néha kínoz a vágyakozás meg hogy tudom, hogy ha így maradunk ölelésnél nekem nem jár majd több. Nagyon szeretném őt, de nem akarok belerontani a kapcsolatába. Mit kellene tegyek ebben az esetben? Sokszor szenvedek emiatt



20/L



2021. aug. 23. 00:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Tedd rendbe az életed, más szerelmét ne kívánd el, tudod, a karma meg a gerinced...


A fiúval ritkítsd a kommunikációt, fogd munkára, tanulásra.

2021. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ha nem beszélünk, már rosszul érzem magam, hiányzik, az úgy nem fog menni nekem
2021. aug. 23. 00:44
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem, ha elég férfi, akkor ő beszéli meg veled előbb és aztán szakít, ha veled akar lenni. Neked itt semmi más dolgod nincs, mint tartani a kellő távolságot, ahogy eddig is ügyesen tetted, elhiszem hogy ez nehéz. Te ne kezdeményezz, nyilván le fog esni neki, ha nem tudsz máshogy nézni rá, mint szerelemmel. Mivel kapcsolatban van, így neki kell itt tennie bármit is, ne hagy hogy a barátnője mellett "próbálgasson", ez megalázó, de az se fair, ha szerelmet vallasz a barátnője mellett.
2021. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

mert önző vagy, kérdező.

mert neked hiányzik, mert te rosszul érzed magad... te, te, te.


ez a szerelmi történet pedig őróluk szól, az ő szerelmük.

másrészt elgondolkodtató, h. 4 éve ismered, de csak 5 hónapja szerettél bele.


ha éveken át nem keltette fel másképp az érdeklődésed, akkor valszeg most sem valódi szerelemről van szó, csak vmilyen hiányt jelez, pótlékként használod.


magányos vagy, itt volt a karantén, üres az életed, elirigyelted a boldogságukat, és hopp, észrevetted benne a férfit.


szerintem ha nektek közötök kéne legyen egymáshoz, az elmúlt hosszú években, mert 4 év nem kevés ilyen szempontból, már rég történt volna vmi.


vagyis keress magadnak másik szerelmet, őket hagyd.


annyira bicskanyitogató, amikor önző, magányos emberek mások kapcsolatába beletrappolnak, és még magukat sajnálják.

2021. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy foglalkozom a saját érzelmi világommal😅 ha az ő kapcsolatukról írnék, akkor ez a kérdés nem született volna meg

Egyébként szüleim pl. 7 éven át voltak barátok, miután járni kezdtek, tehát nem mindenhol egy pillantásra jön el az érzés

2021. aug. 23. 01:07
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

csak magaddal foglalkozol, így a pontos.

ne a szüleidet vedd alapul, mert hamis reménnyel kecsegtethet.


nagyon határozottan azt gondolom, hogy ha 2 ember szerelmes egymásba, ott nem telik el közel fél vagy egy évtized, h. erre ráébredjenek.


a te érzelmi világod a saját fejedben létezik csak, vagyis ott fut egy film, amiben te meg ő... de ez nem a valóság, hanem egy magányos csaj képzelgései.


miért kell egy szerelembe beleavatkozni, miért bánt téged, h. az a másik lány boldog, miért irigyled?



legyél te is boldog, de ne azon az áron, h. szétcseszel vkit, vagy ha megteszed, kapd vissza a sorstól.

2021. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
A 4. válaszoló sem érzett még igaz szerelmet soha, ha érzett volna, tudná, hogy ez nem ennyire fekete-fehér, ahogyan ő elképzeli. Ha cukrászdában látsz egy csokitortát evő párocskát, akkor azután sóvárogsz, hogy de jó őket nézni, hogy hogyan eszik vagy inkább azután, hogy te magad is szívesen megkóstolnád? Ezen gondolkodj el, aztán ítélkezz.
2021. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

7 dehogyisnem, megadatott a szép szerelem, de ahhoz nem kellett senkit tönkrevágnom.


rossz a példád... ha látok egy szép párt, nem irigylem őket, hanem ha épp szingli vok, azt mondom, egyszer még talán én is lehetek boldog, de nem úgy, h. őket szétszakítom.


gerincesség, tisztesség, jóakarat, te meg ezen gondolkozz el.

2021. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudom, hogyan gondolja a 4. ember, de nekem úgy jött le, hogy a kérdező direkt nem avatkozott bele a kapcsolatba, hiszen amikor csókra került volna a sor, ő nézett el, tehát feltételezem, nem akarta, hogy megcsalás részese legyen. Arról meg tényleg nem tehet, hogy mikor és hogyan szeretett bele a fiúba.


Egyébként, kérdező, személyes tapasztalat, hogy ha a srác nem nyit feléd, ismerkedj másokkal, foglald el magad, annyi szabad férfi van még a világon. A lényeg, hogy olyannal legyél, akinek te vagy az első.

2021. aug. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

9 de naiv vagy, azon agyal jelenleg is hogyan robbantsa szét őket


leírta, h. nem hajlandó félreállni és egészen addig kedvelte a csávó nőjét, amíg bele nem zúgott ő is.


most sztem egy kanál vízbe fojtaná meg


én annak a lánynak drukkolok, remélem ez a csaj nem köp a levesükbe...

2021. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!