Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A vonzóbb, szebb nőnek több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzóbb, szebb nőnek több minden elvan nézve?

Figyelt kérdés

Hogy kinek mi vonzó az relatív persze.

De ugy nagy altalanossagban a csinosabb nőknek több dilijet elnezik?

Miert látom, hogy a szép, de kicsit bolond nő után szaladnak a ferfiak?

Vagy ez nem a csinossaguk miatt van, csak tudnak valamit amit en nem latok?


2021. okt. 9. 09:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen.

Egy szép, vonzó nő lehet ostoba, hisztis, korlátozó, követelőző, inkorrekt, bármi. Akkor is élnek-halnak érte.

Velem, ha szóba is állnak, a legkisebb semmiségért - ami a fent említetteknek a közelében sincs - azonnal repülök, 2 hét múlva pedig már a nevem is alig dereng.

Ennyit számít... Nem véletlenül szoktam megjegyezni, hogy egy nő számára nincs nagyobb csapás az életben a rondaságnál. Annál az igazi, genetikai rondaságnál, amin a más nők által használt piti kis optikai tuningocskák szart sem segítenek, sőt...

2021. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

#11

Azért ez nem teljesen igaz. Engem pl. kifejezetten irritálnak azok a szép nők, akik megszokták, hogy nekik a szépségük jogán minden el van nézve. Nagy ívben kerülöm őket.

38F

2021. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen, tapasztalatból mondom. Mikor már én szégyellem magam a viselkedésem miatt, mások még akkor is nyalakodnak, hogy de milyen cuki vagyok. Némelyiket úgy felrúgnám ilyenkor... De tényleg mindegy nekik, mennyire viselkedsz undorítóan, egy réteg még a szarod is felenné.



Ott nyal vissza ez az egész, ha pl az eszeddel akarsz érvényesülni. Azt is leszarják, te csak a cukimuki aranyos csinoska vagy, ennyit ér 7 év egyetem a munkahelyeden.

2021. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ezek után megéri?
2021. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13

Felrúgnál? De cuki vagy... 🥰😆


Komolyra fordítva: teljesen megértem, lényegében az van, hogy soha nem tudhatod, hogy az adott elismerés, kedvesség, segítség stb. neked szól vagy csak a csinos pofidnak. Ez is lehet teher. 🤷‍♂️

2021. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Talán a határeseteknél valamennyire. Csak a kinézete alapján,nem.
2021. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Persze hogy el, már általános iskolában megfigyeltem, hogy

a női tanerők főleg, a helyes,sportos fiúknak soha nem adtak

rossz jegyet, ugyanazért a lányoknak simán bevarrták a karót..

A felnőtt életben is sokkal több mindent elnéznek, illetve sokkal

kedvesebbek,előzékenyebbek az emberek egy szép nővel,

vagy férfival.Mondjuk ez egy munkahelyen már csak bizonyos

határig működik azért, mert ha komplett hülye az illető,

akkor lehet hosszúcombú vagy kigyúrt, azért végletekig

nem fogják tolerálni nekik se.

2021. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Munkàban mindenképp :) jaj de hiányoznak is azok az évek
2021. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is mindent, de igen, elég sok mindent elnéznek. Érezhetően másképp áll hozzám az élet gyakorlatilag minden területén a többi ember, mint ahhoz a barátnőmhöz, aki nem ilyen szerencsés a külsejét illetően. Sokkal kedvesebb mindenki a munkahelyemen, ha hibázok, akkor csak legyintenek, hogy jól van, megoldjuk, segítenek, stb. Párkapcsolati szinten nyilván vannak határok, amiken belül persze semmit sem néznének el nekem (megcsalás meg hasonlók), de azért igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy van az a férfitípus, aki már nekem kellemetlen, annyira megbocsátó.
2021. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Latabár Kálmán, legendás színész ült a kollégájával a színész klubban.

-Nézd, milyen bomba nő!- bökte meg a könyökével a kollégája.

Mire Latabár, legyintve- Áh, ezt is unja már valami.


Ez az anekdota is példázza, hogy a szépség nem minden. Az egyéniség sokszor sokkal többet nyom alatban.

2021. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!