Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Elismeritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Elismeritek (tudat alatt), hogy van a párotoknál szebb, (szexuálisan) vonzóbb csaj / pasi? Mondjuk, akinek bájosabb az arca, jobb a teste, alakja?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy elvből mindenkinek a párja a legszebb. De bevalljuk (legalább magunknak), hogy ez a kijelentés nem feltétlenül igaz a külsőre és hogy inkább csak erkölcsi kényszer ezt mondani vagy vallani?


Mondjuk úgy, van egy barátnőm, akibe szerelmes vagyok. Külsőre nem csúnya, de elismerem, külsőre van, aki sokkal jobban vonzana (mert még jobb az alakja vagy szebb az arca stb.). De persze nem csak a külső számít, hanem a belső, a közös értékek stb. Nem csalnám meg. Csak bántja a lelkiismeretemet és elgondolkodtam ezen az egészen. Normális, ha valahol "tudat alatt" az ember tudja, hogy szebbek is vannak a barátnőjénél? Persze tudom, hogy a párjának mindenki szép és nekem Ő is szép, sőt a legszebb egy bizonyos értelemben (mint szerelmének). De közben tudom, látom, érzem, hogy szexuálisan vannak, akik jobban tetszenének, vonzanának. De náluk egyrészt semmi esélyem, másrészt valószínűleg a belső összhang már nem lenne meg. Tehát hibás vagyok, ha közben tudom, hogy mások szebbek a barátnőmnél? De attól még nem csalom meg!


Szerintem amúgy is mindenkinél van szebb, jobb. Relatív fogalmak. Valakinek az alakja nagyon jó, van akinek az arca szebb, de lehet, hogy pl. nem olyan házias. Aki pedig nagyon ügyes a házimunkában, nem biztos, hogy szépségversenyző lehetne.


2011. nov. 7. 21:39
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
95%
szerintem ez úgy van, hogy természetesen van, akinek szebb a szeme/jobb a teste/szabályosabb az orra stb. mint a férjemnek, van aki intelligensebb nála (bár nem sok :D) de egyben nekem ő a number 1. részeredményekben lehetséges jobbat elérni persze :)
2011. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%

A barátnőmet rá bármikor lecserélném.

[link]

2011. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Én tudom, hogy az én barátomnál van szebb. De olyan, akivel jobban érezném magam? Nem hinném :D
2011. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem csak tudat alatt, hanem ha kérdezi a barátnőm, hogy szép-e ez és ez a csaj, akkor őszintén megmondom neki, hogy igen, szebb nálad, és ő is megmondja, ha szebb nálam egy fiú. 23F
2011. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Five Star ***** válasza:
93%
Hát nem tudom nekem a barátnőm a legszebb... vannak rajta kívül is jó csajok de ő a legjobb és ezt nem illemből mondom!
2011. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

21:47

Tetszik ez az őszinteség, nyíltság. Így nincs képmutatás és hazugság egymásnak! Ehhez az is kell persze, hogy egyik fél se legyen túl sértődékeny.

2011. nov. 7. 21:50
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Nekem márpedig tényleg a barátnőm a legszebb, és nem illemből, hanem mert a belső kihat a külső megjelenésre, ahogy látom, elválaszthatatlanul, és a kettő együtt bárkit kenterbever.
2011. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Persze, tele van a világ fantasztikus külsejű emberekkel, de a páromban olyan plusz van, amitől nekem ő a világon a legcsodálatosabb, az ő érintése az, ami egy másodperc alatt megnyugtat, az ő szuszogása ringat álomba, és ha mellette kelek fel, akkor tudom, hogy minden napnak van értelme :)


Szóval az én szememben ő a leggyönyörűbb, történjék bármi és jöjjön bárki :)


22/N

2011. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy van a páromnál helyesebb férfi. De nem gondoltam még rá, hogy emiatt bűntudatot kellene éreznem:D Ő is megmondja, ha egy nő jól néz ki, és nekem is van szemem, tudom, hogy nem én vagyok a legszebb:) De szeret és én is szeretem őt.
2011. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 napietus ***** válasza:
90%
ja, kérdező, lelkiismeret-furdalásod meg nehogy legyen emiatt :)
2011. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!