Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok? Macisabb; vastagabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Macisabb; vastagabb csontozatú; nagyobb darab fiúval szívesen ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy suliban odamegy hozzátok egy ilyen srác, és megszólít titeket, esetleg elkezdetek beszélgetni,stb.. Ha kedves, aranyos, tisztelettudó a fiú (tehát nem segg#ej) szívesen ismerkedtek vele?


Gondolok itt pl. olyanra, hogy ha bejön nektek, akkor esetleg együtt mentek buszhoz, meg ilyesmi..


Vagy az ilyen srác alapból esélytelen nálatok?


Én példám, 18F.

Okosnak tartanak :'D (én nem tartom annak magam)

Minden vágyam, hogy találjak egy olyan lányt aki szeret,és én mégjobban tudom szeretni :)


Ami a Legjobban tudna esni az egy ölelés tőle, és egy puszi:)



2021. okt. 13. 20:35
A kérdező szavazást indított:
Kifejezetten bejönnek az ilyen fiúk.
Kifejezetten NEM jönnek be az ilyen fiúk.
Ugyanannyiról indulnak, mint a többi.
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem jön be ez az alkat, de húgomnak kifejezetten ez az esete (a mostani barátja is ilyen alkat).
2021. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Annyit tudni kell (legalábbis szerintem ide a kérdéshez fontos), hogy nem az extrém túlsúlyról van szó! Hanem az, hogy a magasságomhoz képesti "jó" értéktől térek el 10en valahány kilóval. És 75-80-nak néz mindenki :'D Volt olyan, hogy le is mentem erre a "jó" értékre. :)
2021. okt. 13. 20:51
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Értem. Köszönöm szépen a segítő kommented! Járt a zöld kéz ✋! :)
2021. okt. 13. 20:52
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

a medvék maradjanak az állatkertben vagy a vadonban, kapcsolatra kizárt, h. valaha kéne.

jóképű, csinos férfi kell, nem maci.

2021. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
9%
Kizárt, ha nem vagy gazdag.
2021. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha macis és nem elhízott, szerintem simán, én magas vagyok, ezért nálam a magasság is számított, mikor ismerkedtem. Szóval lehet macis, csak jó magas is legyen hozzá. De a humor-személyiség-figyelmesség amúgy is lényegesebb. Egyik barátnőmnek amúgy kifejezetten a macis fiúk tetszettek.


Aki meg csak a külsőd alapján ítél meg negatívan, azért nem is kár, hidd el. Drukkolok, hogy találj egy kedves lányt maganbak!

2021. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott a kérdésedben a válasz "HA bejön". Onnantól kezdve a testalkat csak egy pillanatnyi tulajdonság nem több. Ha ennyire zavar a testalkatod akkor meg sportolj, állítólag még egészséges is, meg hátha hoz egy kis önbizalmat is :)
2021. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

Végtelenül zavar nőként ez az eufemizmus, mint a"macis".

Miért nem mondjuk ki őszintén? Egy kövér melák.

Miért kell szépíteni, macikázni?


Kéne a fenének! Ha én nőként adok magamra, sportolok, vékony vagyok, akkor miért akarnék valakit, aki tunya, egészségtelenül él stb.?!

2021. okt. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanannyi esélye van, mint bárki másnak. Nem testalkat alapján választok.
2021. okt. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az a kövér maci, hanem az az izmos fajta, kis husival, akkor élek-halok érte. A röcögő hájhoz viszont nincs humorom, én is sportolok, azt szeretem, aki izmos, de jókat zabál és nagyjából ez látszik a testén is
2021. okt. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!