Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok? Macisabb; vastagabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Macisabb; vastagabb csontozatú; nagyobb darab fiúval szívesen ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy suliban odamegy hozzátok egy ilyen srác, és megszólít titeket, esetleg elkezdetek beszélgetni,stb.. Ha kedves, aranyos, tisztelettudó a fiú (tehát nem segg#ej) szívesen ismerkedtek vele?


Gondolok itt pl. olyanra, hogy ha bejön nektek, akkor esetleg együtt mentek buszhoz, meg ilyesmi..


Vagy az ilyen srác alapból esélytelen nálatok?


Én példám, 18F.

Okosnak tartanak :'D (én nem tartom annak magam)

Minden vágyam, hogy találjak egy olyan lányt aki szeret,és én mégjobban tudom szeretni :)


Ami a Legjobban tudna esni az egy ölelés tőle, és egy puszi:)



2021. okt. 13. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kedves, aranyos, tisztelettudó a fiú (tehát nem segg#ej) szívesen ismerkedtek vele?"


szerelem topicban írtad ki, gondolom, párkapcsolatra célzol, nem sima barátkozásra.

azt kéne megérteni, h. a testi vonzalom, a szexuális vonzalom a legfőbb alapja egy szerelemnek, ha ez nincs meg, akkor barátság.


tehát lehetsz bármennyire rendes ember, ha vki nem tud hozzád fizikailag vonzódni, ha nem kívánja a testedet is, akkor megfeszülhetsz...


miért nem sportolsz, fogysz le? miért kell évesen macinak lenned?

2021. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

9

"Nem testalkat alapján választok."


bizonyára jó fejnek akarsz tűnni, de ha jobban belegondolunk, ezzel azt is állítod, h. igénytelen vagy, és bárkinek aláfekszel.

tehát egy 120 kg-snak ugyanúgy, mint egy púposnak, vagy bárkinek.


sztem meg az az egészséges, ha vannak igényeid, ha tisztában vagy vele, h. mindenkihez nem vonzódhatsz, mert az kizárt racionálisan.


te attól nem leszel rosszabb ember, mert nem állsz le mindenkivel.

2021. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Kedves #12! Az, hogy őt a súly pont nem érdekli, még más alapján szelektálhat. Ez a legbutább feltételezés a világon, amit most ideírtál.

Engem sem érdekel a súly, de ettől függetlenül olyan válogatós vagyok, mint a fene, de ez meg is látszik az eddigi kapcsolataim számán.


Egyébként meg, ha valaki bárkinek aláfekszik sem a te dolgod, mindenki azt csinál az életben, amit szeretne, te pedig foglalkozz a saját dolgoddal és élj úgy, ahogy te szeretnél.

2021. okt. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
valaki itt írta a lusta tunyát. hát ja. én pedig szóba se állok a 80as iq huszárnékkel. biztos nagyon ügyesen és szabályosan tolod a felüléseket, nekem viszont rohadt unalmas. de hát ilyen világban élünk! a srác aki betudja rúgni egy 20 méteres kapuba a labdát quva nagy sztár. aki meg taníotta a s3gg3d az pusztljon meg.
2021. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14! Hát... Szeretem a magyar emberek mentalitását :) "lusta tunya" írták.. Hát ez a lusta tunya éppen erő emelő:) 🤷
2021. okt. 14. 09:42
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

15


erőemelő, egybeírjuk.

szóval annyira okos sem vagy, mint mondják.


és de lusta vagy, ha mindössze 18 évesen ilyen a tested.


nem tudom, itt egyesek miért nem holisztikusan szemlélik az embert, miért feltételezik, ha jó a teste, normál a súlya, csakis IQ-paraszt lehet?!


mert egy jóvágású, sportos pasi nem lehet diplomás?

és én sem, aki az ilyen típusúakat szereti, és szintén sportolok, figyelek magamra?


diplomás vagyok, most készülök másoddiplomázni, és 3 nyelvvizsgám van.


aki egyik területen igényes, igényes a másik területen is.

2021. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

175 cm magas vagyok, és hasonló testalkatú, 80 kg vagyok.

...rám sem néznek a csajok. Bár ebben az is szerepet játszhat, hogy relatíve alacsony vagyok, és nem vagyok jóképű.


21F

2021. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan személyiségű lenne mint a párom(hihetetlen okos,figyelmes,empatikus)akkor nem számítata a külső!
2021. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!