Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akarhatott valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhatott valamit, vagy teljesen félreértettem valamit?

Figyelt kérdés

Egy kollégámról van szó, aki egyben a mentorom is volt.

Ő idősebb nálam több mint 10 évvel.

Van párja, nem tudom, hogy a felesége-e, de évek óta együtt élnek.

Korábban ez a lány szintén a mentoráltja volt, úgy jöttek össze.


Mi ketten együtt dolgoztunk nagyon intenzíven egy fontos projekten, és ezalatt a másfél év alatt emberileg is közel kerültünk egymáshoz.

Nem történt semmi fizikailag, és mivel nagyrészt home office-ban dolgoztunk, így többet kommunikáltunk neten át, mint személyesen.


Támogató, segítőkész és érdeklődő volt, sok pozitív visszajelzést kaptam tőle.


Ami feltűnt, hogy míg én magánéleti vonatkozásokat is megemlítettem, melyek elkerülhetetlenek voltak, mert pl. baleseteztem egyszer, vagy elutaztam a párommal valahová hétvégére, és nem voltam elérhető, vagy ilyesmik, addig ő sosem beszélt a családjáról.


Nyilván nem is kell, ez munkáról szólt, de itt inkább azt láttam, hogy szégyenli, hogy olyan ember a párja, aki alá-fölérendeltségi kapcsolatban volt vele annak idején.


És még egy csavar: bár zárkózott volt, mégis megkérdezett olyan témákban, ami viszont pont hogy nem illett bele a képbe.


Mit gondolok a szerelemről, van-e párom, amikor megtudta, hogy van, azt mondta, hogy hagyjam ezt a szerelmi érzést, csak tévútra visz, és mennyire igénylem a szexet amúgy... tehát ilyenek felhozott, kipuhatolt.


Nem tudom eldönteni, hogy érdekeltem-e őt nőként, vagy csak félreértettem valamit.


2021. okt. 14. 14:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%

Nem nőként érdekled, hanem használati tárgyként.


Amúgy mit szólt hozzá a párod akibe szerelmes vagy, hogy a feletteseddel a szexről beszélgetsz?

2021. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
79%
Ja. Gerincrevágni.
2021. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

1.


nem mentem bele ebbe a topicba vele, mármint a mentorommal...

2021. okt. 14. 14:54
 4/44 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem akar max szexet.
2021. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

amikor megtudta, hogy van (párom), azt mondta, hogy hagyjam ezt a szerelmi érzést, csak tévútra visz...


Ezt miért mondhatta?

2021. okt. 14. 14:55
 6/44 anonim ***** válasza:
83%
Persze, csak úgy random megkérdezte ezt két munkaköri téma között. :DD
2021. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
szünetekben sok mindenről beszéltünk: politika, vallás, a szakmánk helyzete, hobbink... és ez is szóba került.
2021. okt. 14. 14:58
 8/44 anonim ***** válasza:
87%
5-ös Azért, mert aki szerelmes az hűséges. Ő nem az, ez nem kapcsolatot jelent mással, csak szexet.
2021. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%

"amikor megtudta, hogy van, azt mondta, hogy hagyjam ezt a szerelmi érzést, csak tévútra visz, és mennyire igénylem a szexet amúgy"


Gusztustalannak gondolom az efféle beavatkozást mások magánéletébe, anélkül, hogy ismerné az illetőt. Ja és nem mellesleg ez manipuláció.

2021. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

8

én úgy éreztem, nem örült annak, hogy időközben lett párom.



mikor látta, h. boldog vagyok ki is oktatott, hogy a szeretet az magasabb rendű érzelem, a szerelem tévút, felejtsem el.

2021. okt. 14. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!