Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érdeklődik ugy felém? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklődik ugy felém? Az ismerős bezavar? Felreertettem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy nagyon zárkózott pasiról van szó, akinek majdnem minden hétvégéje arról szól, hogy iszik a haverjaival. 1x volt alkalmam időt tölteni vele piásan minden csajnak csapta a szelet csak nekem nem. Viszont volt hogy veletlenül együtt kajáltunk akkor viszont tök jót dumáltunk, érdeklődő volt stb. ( tök boldog volt, felszabadult... Még egyik ismerosunknek is mondta)

Es ez az ismerős a füle hallatára randira hívott. (Kétes választ adtam) Elcsendesedett és láttam, hogy támasztja a fejét. Majd felugrott és elkezdett csajozni. Sőt volt akit randira hívott.


L


2018. nov. 26. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Második olyan kérdés, aminél az alkoholizáló emberről van szó.


Félreértetted a helyzetet, ha randira is hívna téged, mellette ugyanúgy csajozna amikor alkalma lenne rá.


Miért tetszik ez olyan pasi, aki minden hétvégén iszik?!

Miért jó ez, mi izgató van ebben?

Ezer és egy jobb jelölt lenne, de miért az kell, aki nem érdeklődik irántad kifejezetten, ha meg igen, mellette ugyanezt teszi mással is.

Nem az ismerősöd zavar be, hanem a pasi feje, aki iránt érdeklődsz.

2018. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Csak jobban jarsz, ha nem randizol vele.
2018. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél randira hívni, a többi lánynak azért csapja a szelet, hogy féltékennyé tegyen és te lépj.
2018. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az ember hol zárkózott? :D
2018. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!