Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy valakibe de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy valakibe de ő biztosan nem fog viszont szeretni és barátságot ajánl, elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Elfogadjátok mert még az is több mint a semmi és legalább beszélhetsz vele? Vagy nem fogadjátok el mert csak magatokat kínozátok vele? Ti mit választanátok ilyen helyzetben?
2021. okt. 14. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Kizárt.


38/F

2021. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Időpocsekolas szàmomra.
2021. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Undorító az az ember, aki egy szerelmi vallomás után lefokoz baráttá vagy szexpajtivá. Akkor inkább mondjon nemet méltósággal és engedjen el rendesen.
2021. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

nem


azok az ellenkező nemű barátaim, akiktől kölcsönösen nem akarunk egymástól tiszta barátságon kívül semmit.


megalázó pitizni vkinek, aki nem szeret, de barátként sündörögsz körülötte.


magad helyzetét nehezíted meg, ő meg közben élvezkedik, hízik a mája, mert vhányszor rád néz, nem egy barátot fog látni benned, hanem vkit, aki odáig van érte.

ez pedig aszimmetrikus hatalmi dinamikát teremt, magyarán kihasználhatóvá és sebezhetővé tesz téged.


bárhogy viselkedik veled, az neked jobban fog fájni, vagy többet fogsz rajta agyalni, mint egészséges esetben.

szval egyet tehetsz, letiltod, törlöd, elfelejted...

2021. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Látszólag elfogadom, közben csendben kilépek az életéből. Bár voltam ebben a szituációban és elfogadtam a barátságát, legalább beszélgetünk egymással. Idővel úgyis elkopik még a baráti beszélgetés is.
2021. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt.
2021. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nézzem végig, hogy mással jön össze és hallgassam meg, hogy milyen boldog? Csak elnyújtja a lezárást. Inkább nem is akarom látni, hamarabb túlteszem magam a dolgon.
2021. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen nem.
2021. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Korabban még belementem ilyenekbe amik igy indulnak, szerelemmé is tudtam varazsolni de pár év es elhagytak. Szoval igy is úgyis a másik "erzelemmentes" "győz", mert valahogy azt tapasztalom erosebb a nem azerelem a szerelemnél is.


Szoval egy hideg passziv félnek ha meg is tudod nyitni a szivét de felkavaroan is, es esetleg "izzo" szenvedélyes szerelmes is lesz, AKKOR IS bukta lesz a vége.


En ezt tapasztaltam, nemtom hányszor már.


Igy aki kezdetben nem lángol, ma mar hagyom nem lángolni.

2021. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Pont most voltam egy ilyen helyzetben.


Inkább hagytam. Soha nem lettem volna túl rajta, míg Ő vígan elvan és csak barátként tekint rám.

Megalazo lett volna, főleg ha még esetleg tudja is, hogy én tobbkent nézek rá.

2021. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!