Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknál is van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál is van olyan hogy a vonzalom fokozatosan alakul ki?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, aminél a kérdező fogalmazta meg ezt a gondolatot, elég hasonlóan. Innen (is) merült fel bennem. Szóval nem konkrét "eset" miatt kérdezem.


Fiatal vagyok és nincs is túl sok tapasztalatom.

Velem már többször volt olyan hogy valaki eleinte nem igazán érdekelt, aztán valahogy ahogy telt az idő, jobban megismertem, többet láttam, stb . kialakult vonzalom és sok esetben elég erős. De én nő vagyok.


A férfiaknál is van ilyen? Főként (érthetően) férfiak válasza is érdekelne.

Akár úgy hogy időközben a másik félen változott meg valami (akár külső akár belső), akár úgy hogy nem.


Van ilyen? Férfiak ez nálatok is létezik?

Ha igen, mitől függ?



2021. okt. 15. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem most próbálsz kapaszkodni vmiben, h. tovább reménykedhess.

A szerelem a megismeréssel folyamatosan alakul ki és mélyül, nem hiszek a szerelem első látásba, DE a vonzalom, egymásra kattanás már a legelején dologban hiszek...

Abban nem, hogy ha ez nincs meg, majd évek után hirtelen megváltozik.


És ha neked magadon változtatnod kell kívül-belül, mert úgy próbálod a másik figyelmét megragadni, akkor ez nem szerelem.

A szerelem az, ha vki olyannak szeret és fogad el, amilyen vagy. Aki mellett önazonos lehetsz, nem pedig alámész, h. kicsikarj tőle vmi érzelmet.


Lépj tovább...

2021. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai vonzalom az vagy van elsőre vagy egyáltalán nincs.
2021. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 nem tudom miről beszélsz😅


Írtam is hogy nincs konkrét eset, kíváncsi vagyok.

2021. okt. 15. 17:08
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Qrva egyszerű a válasz: IGEN
2021. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 köszönöm a választ, bár nem tudom hogy ezt a stílust miért kaptam..
2021. okt. 16. 09:56
 16/19 anonim ***** válasza:

Bocs a horzsolàsèrt


Azért mert számomra ezt triviàlis kèrdès , amire adott a vàlasz.


Alakulhat ki két ember között idővel vonzalom: igen

2021. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
Bár én nő vagyok, de velem történt ilyen. Már két éve dolgoztunk egy helyen egy férfivel. Egyáltalán nem tartottam vonzónak. Azután egyik napról a másikra valami miatt elkezdtem rá más szemmel nézni. Ő is észre vette ezt, majd vonzalom alakult ki kettőnk között.
2021. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 és esetedben mi lett a vége?😊 Kívancsiság
2021. okt. 16. 21:26
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Mivel egyikőnk sem volt független, plátói maradt. Viszonozva volt.
2021. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!