Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknál is van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál is van olyan hogy a vonzalom fokozatosan alakul ki?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, aminél a kérdező fogalmazta meg ezt a gondolatot, elég hasonlóan. Innen (is) merült fel bennem. Szóval nem konkrét "eset" miatt kérdezem.


Fiatal vagyok és nincs is túl sok tapasztalatom.

Velem már többször volt olyan hogy valaki eleinte nem igazán érdekelt, aztán valahogy ahogy telt az idő, jobban megismertem, többet láttam, stb . kialakult vonzalom és sok esetben elég erős. De én nő vagyok.


A férfiaknál is van ilyen? Főként (érthetően) férfiak válasza is érdekelne.

Akár úgy hogy időközben a másik félen változott meg valami (akár külső akár belső), akár úgy hogy nem.


Van ilyen? Férfiak ez nálatok is létezik?

Ha igen, mitől függ?



2021. okt. 15. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Én így működök. Első látásra nem tudok vonzódni egy lányhoz. Amíg nem ismerem, addig legfeljebb szépnek tartom külsőleg.
2021. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Persze, van, sőt, ez a jellemző.

Nekem eddigi legnagyobb szerelmem egy olyan nő volt, akit eleinte (hónapokig) konkrétan taszítónak tartottam. Közös hobbi által mindig találkoztunk és egyszer azt vettem észre, hogy már pont ellenkezőjét érzem.

2021. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Demiszexualitás a neve, és teljesen független a nemtől :)
2021. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem nincs , mi robotok vagyunk:


Vonzalom tud kialakulni

Vonzalom tud leèpülni


😔

2021. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

én ebben nem hiszek.


sokan szeretnek ebben hinni, mert azt remélik, ha lefogynak, befestik a hajukat más színre vagy bármi, majd jobban fognak tetszeni az illetőnek.


sztem ha 2 ember között megvan a szikra, akkor rögtön megvan, lelki és fizikai vonzódás is.


minél jobban megismerik egymást, úgy születik meg és mélyül a szerelem, de az egymásra kattanás, hogy felfigyelnek egymásra, megvan az elején, vagy később sem lesz meg.


mondok egy személyes példát.

hónapokkal ezelőtt kórházba kerültem baleset miatt, elég ramatyul néztem ki.


volt ott egy srác, rögtön észrevettük egymást.


amíg a folyóson ültünk, körülöttünk más betegek, és mi magunk is betegek, mégis ebben a nyomorult és steril térben is működött a kémia.



nem tudtam felvenni a kabátomat a sérüléseim miatt, segített.

annyira gyengéden fogta meg a karom, és próbáltuk eltalálni a kabát ujját, de többször nem sikerült.


közben keveset beszéltünk, néztük egymást.

na akkor azt kívántam, bárcsak meg lehetne állítani a pillanatot.

aztán sikerült felvenni a kabátot.

ő meg tök gondoskodóan és gyengéden eligazította rajtam szépen.


nem volt nálam mobil, mert mentő vitt be, kölcsönadta, h. hívjak taxit.


és akkor még egymás nevét sem tudtuk, semmit.



szval erről beszélek, ha ez a szikra megvan, akkor az rögtön megvan, akármilyen lehetetlen körülmények között is találkoztok.


ma ő a szerelmem.

2021. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

#5 a verzió ahol egyből megvan.

Azt a verziót màr ismeri a kérdező.

2021. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6


a kérdező szövegéből nem derül ki, amit te írsz.


arról beszél, hogy volt olyan, h. később alakult ki, nem rögtön.

2021. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy van ilyen. Nagyon fontos például nekem a másik személyisége, amit csak idővel lehet megismerni. Míg a külsőt azonnal látjuk, de hiába tetszik valaki külsőre ha belsőleg taszít.

Ezért is lehet hogy valakihez nem vonzódunk annyira azonnal, de később ahogy megismerjük nagyon is tudunk vonzódni. Legalábbis nálam ez így van.

F38

2021. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
#4 voltam látom a szarkazmus nem megy àt.
2021. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jöhetnének még.


A demiszexualitast én azért nem keverném ide, mert (ahogy utánaolvastam), az azt jelenti hogy valaki csak erzelmekkel tud valakivel szexualis kapcsolatot letesíteni/elképzelni (mondjuk én erre nem ragasztgatnék címkét de mindegy ez az én véleményem).

De én most nem erről beszélek.


Hanem, hogy férfiaknál is van-e olyan hogy fokozatosan alakul ki egy adott ember felé a vonzalom.


Mert (na es akkor itt behozok egy személyes példát), egyszer volt olyan, hogy egy ismerősömön elkezdtem azt látni hogy érdeklődik felőlem, vagy bejövök neki, úgy hogy korábban annak semmi jelét nem adta. Mindhatni egyik napról a másikra fordult át.

De én azt nem tudhatom hogy azelőtt hogyan nézett rám, érdekeltem-e vagy sem. Ha logikusan akarok gondolkodni azt mondom hogy nem, mert tényleg semmi jele nek volt, de az is igaz hogy fokozatosan ismertük meg egyre jobban egymást.


Plusz ez csak egy ember és ugye nála sem tudom, hogy mi a teljes igazság.


Érdekel hogy ilyen téren hogyan működik a másik nem.

2021. okt. 15. 12:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!