Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélye van egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy nőnek egy házas férfinál akinek a felesége most terhes ? Van közös házuk. Mennyi esély van arra hogy elhagyná a feleségét?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 11:08
A kérdező szavazást indított:
0%
1%
10%
20-40%
50-60%
70-80%
90%
100%
36 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Nem hagyja el úgysem ,ahhoz beszari a legtöbb,jobb a biztos szar kapcsolat úgy vannak vele,max néha megdug ennyi lesz belőle
2021. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%

milyen "szolidáris" vagy te a nőtársaddal szemben, aki épp várandós, akit már így is hátba szúrtál, mert a férjével kavarsz, és most konspirálsz, ármánykodsz, hogy elszedd végleg a pasit tőle...


kívánom kapd ezt vissza az élettől!

2021. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%
Egy újabb feddhetetlen erkölcsű nő!:)
2021. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
19%

#2 A nok ilyenek, nem jottel meg erre ra? Ott nincs bro code.


Szerintem nem sok esely van a feleseg elhagyasara, de egy kosz kufircra, amikor a haz urat elhanyagolja az allapotos asszony arra nagyon is sok.

2021. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
79%
2 ês a pasi nem hibás amelyik félredug mi??!
2021. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%

4


nőknél a sisterhood az inverze a bro code-nak, mármint tisztességesebb nők között...

2021. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

5

nem is kérdés, hogy a pasi a főgonosz, de kettőn áll a vásár... a szerető (kérdező) nem passzív áldozat, hanem aktív alakítója ennek a titkos liezonnak... most is azon agyal, hogy robbanthatja szét őket..

2021. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
44%
Nekem eszembe se jutott hogy ez egy nős pasira ácsingózó nő. A kérdező egyértelműen férfi, de a célját elérte a kérdés... Lehet szidni alatta a nőket.
2021. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
23%

#5,7 De a pasi is hibas, ha felredug, de azt allitani, hogy a pasi a fogonosz a tortenetben, aki ha jol ertem egyelore meg csak nem is sejti, hogy egy masik no kinezte maganak, az enyhen hibas kovetkeztetes.


#6 Pontosan ahogy mondod, kar h tisztesseges no vajmi keves van. A bro code sokkal hatekonyabban mukodik. A legtobb kan nem szedi el a haverja nojet, de a nok barmikor belemennek egy verremeni kuzdelembe az ahitott ferfiert akar a legjobb baratnojukkel is. Na ez a kulonbseg.

2021. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%

Szemét dolog már ebben a helyzetben szerintem, gondolj csak bele ha veled történne ez miközben te azt hiszed minden rendben, ami belefér az már megtörtént valószínű de semmi jó nem sülne ki hosszú távon, mérlegelje hogy megéri neked ez az ember vagy nem,de szerintem ennyit nem,


Az esély szinte nulla hogy elhagyja,akkor nem ember.

2021. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!