Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból lehet ilyet csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Egy férfi flörtölget velem: hozzám ér intimebb helyeken (nem fogdosás szinten), próbál megcsókolni, kb. 2 éve randira is hívogatott meg nyáron azt mondta hogy valami miatt én is tetszem neki.

Most pedig hirtelen elém áll, látvanyosan kerül és mondja hogy nem tetszem neki.

Azert nyomult rám mert barántként szeret állítása szerint.



2021. okt. 17. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Talonban tartott elo akar venni.de még mindig csak ugy, hogy amugy komolyabb az nem kéne tőled, tudj rola.

Igy kért fel "keringőre".

2021. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg az ia fura volt hogy megkérdezte hogy ha ő szerelmet vallana nekem igent mondanék-e neki...ha valakinem tetszik és állításom szerint barátságból kedvelem, nem érdekel hogy kapcsolatra lépne-e velem, de ezek szerint ez én vagyok
2021. okt. 17. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, bepróbálkozna, de úgy érzi, te nem viszonzod és nem akar beégni. Ami az írásodból ítélve tényleg így van, mert bókok ellenére több benned a gyanakvás, hogy ne vedd komolyan (talán jogosan, ha ez a megérzésed, hogy nem illenétek össze). Ha több éve próbálkozik nálad, viszont természetes, hogy nem vár rád, hanem másfelé is kacsingat, tehát irreális, ha te meg ezt várod. Szóval ebben a szituban neked kell dönteni, hagyod-e magad "táncba vinni", vagy arra a hangra hallgatsz, hogy nem lenne jó ötlet.
2021. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hozzám ér intimebb helyeken (nem fogdosás szinten), próbál megcsókolni

- ezt hogy tehette meg? csak úgy, hogy megengedted neki. Most mi változott?

2021. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!