Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy barátságból kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátságból kapcsolatot szeretnék csinálni, mivel látom, hogy van rá esély, akkor hogyan érdemes?

Figyelt kérdés
Mondjam meg neki, hogy mit érzek? Vagy teremtsek olyan helyzetet, ahol meg tudom csókolni? Vagy szerintetek ilyenkor mi a legjobb? tapasztalat esetleg? Vagy hasonló cipő?
2012. okt. 4. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá esély, akkor szerintem úgyis alakul magától, esetleg elhívhatnád randira, akkor teljesen egyértelmű lenne.
2012. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szoktunk találkozgatni amúgy is, csak van neki egy barátnője vele is jóba vagyok, ő is ott szokott lenni, így nem randi hanem ilyen baráti találkozások..
2012. okt. 4. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jó barátság akkor ne csináljatok kapcsolatot.

Számomra volt egy nagyon jó lány barát és természetes,hogy összejöttünk és mi lett a vége? Elveszítettem egy életre azt a személyt akivel a világon a legjobbakat hülyültünk .

Összejött más fiúval később,nagyon rossz nézni és rossz az is ,hogy nem talizhatunk ,nem bulizunk,nem nevetgélünk :(


Én egy barátságot nem rontanék el egy kapcsolattal mert a vége mindig az ,hogy CRY :(

ha nem olyan nagy barátság akkor

2012. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van, én is így jártam :(
2012. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-asnak nincs igaza.

Egyik legjobb kapcsolatom barátságból alakult át. Évek óta nem találkoztunk már, de amikor beszélünk vagy írunk egymásnak, akkor ugyanolyan baráti a viszonyunk, mint régen. Tény, hogy a szakítás után el kellett távolodnunk és nem találkozunk rendszeresen, mint régen, de az a kapcsolat már nem barátság volt.

Most is hasonló kapcsolatban vagyok. Mindkét alkalommal féltem, hogy elveszítem a barátságot, de természetes, hogy ha van egy vonzó nő, akivel jól megértjük egymást, akkor többet akarok barátságnál.

Járjatok el minél többet kettesben. Nem fontos erőltetni a csókot, előbb fog meg a kezét.

2012. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!