Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A környezetetekben mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetetekben mi a helyzet az ilyesmi fiúkkal?

Figyelt kérdés
Akik nagyon okosak, karrieristák, nerdnek tűnnek. Ők hogy állnak kapcsolat terén? Valóban nem túl fényes a szerelmi életük ? Milyen lányok jönnek be nekik?

2021. okt. 19. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom. Nagyon sok biztatás kellett neki, mire összejöttünk, de jó társ volt évekig.
2021. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Nálam a "nagyon okos" meg a "karrierista" eleve egymást kizáró kategóriák. Aki nagyon okos, az tudja, hogy a karrier önmagában semmit nem ér. Ha valaki tényleg okos, az szabadúszó válkalkozóként mindenféle karrier nélkül is stabilan keres annyit, mint egy multis felsővezető, csak felelősség, stressz és kötöttségek nélkül.
2021. okt. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mernökként sok ilyen ember vesz körül, illetve én magam is kicsit ilyen vagyok: Majdnem mindnek van barátnője, némelyiknek már családja is. Átlagos-aranyos csajszikkal vannak együtt, semmi extra, visszafogott, helyes nők többségében, de van például egy jó barátom, akinek egy elég karakán, csacsogós lány a menyasszonya (kollégám a hölgy), külsőre is ez a "menő csaj" feeling. Szóval teljesen változó.
2021. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem amig nem kapják meg a nuncit addig úgy állnak mint a többi férfi, aztán folytatják a munkába temetkezést. Az a baj rengeteg olyan ember van aki képes egy csomó energiát belefektetni a befűzési időszakban aztán 2-3 hónap és már nem az az ember.
2021. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egy ilyen férfinak csak extra csinos lány jön be, akivel dicsekedhet, akárcsak a saját karrierjével.
2021. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi vagyok, bár karrierem az még nincs, de a mostani cégemnél hosszútávon terveznek velem, több fejlődési lehetőség van, a kollégáimmal, feletteseimmel szinte baráti a kapcsolat.

21 éves vagyok, lassan végzek az egyetemen, villamosmérnök leszek, és eddig elég sokszor volt alkalmam bizonyítani, hogy van sütnivalóm.

"Nerdnek" is lehet engem hívni, nagyon érdekelnek a műszaki dolgok, régen pl. hobbi szinten régi laptopokat javítgattam, mostanában meg egyre jobban érdekel a programozás. Pl. szeretnék egyszer egy egyszerűbb játékot írni.


...a magánéletem viszont tragikus. A baráti kapcsolataim szépen lassan megszűntek, barátnőm sosem volt. Sokat ártott a koronavírus is persze. A csajok egyszerűen nem néznek rám férfiként, ami meglepő, mert a szomszéd tizenpár éves gizda deszkásgyereknek már a sokadik csajával találkoztam a lépcsőházban. Néha szoktam gondolkodni, hogy valóban -elnézést- a csíragyerekek lettek a norma a csajoknál, vagy nekem van 0 férfias, szexuális kisugárzásom? Nem tudom.


Nekem nagyon bejönnek a műszaki érdeklődésű lányok. Tudom, valószínűleg az összes hozzám hasonló pasi ilyen barátnőt keres, úgyhogy nem ragaszkodom ehhez, de ez nekem nagyon nagy plusz. Valószínű ennek ahhoz is köze lehet, hogy csupa műszaki (mérnök, programozó etc.) nő mellett nőttem fel. Egyik legnagyobb álmom a (képzeletbeli xd) barátnőmmel együtt motort szerelni.


Abban biztos vagyok, hogy előbb-utóbb lesz valakim, mert a magyar átlaghoz képest, jobb anyagi helyzetű családból származom. De hogy valóban fog-e szeretni a párom... azt nem tudom.


21F

2021. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok aki informatikát tanul és sok ilyen pasit ismerek. Szerintem az, hogy milyen lány jön be nekik az változó. Vannak olyanok, mint a felettem lévő válaszoló akik kifejezetten az okos, informatikus lányokat kedvelik és olyan társat keresnek akivel együtt kiélhetik a hobbijukat. A barátom is ilyen.

Viszont vannak olyanok is akik szintén eléggé "nerdy"-k viszont van egy csomó komplexusuk mert nem érzik magukat férfiasnak és emiatt azt hiszik, hogy nekik kell a legokosabbnak lenniük ahhoz, hogy észrevegyék őket a nők. Emiatt folyton mindenbe beleszólnak és folyamatosan okoskodnak, kicsúfolják azokat akik túl "buták", hogy nekik nem is kéne informatikát tanulniuk.

Általában valamennyire szexisták is, ergo azt gondolják, hogy egy lánynak biztos mindig segítség kell a programozásban és majd ők lesznek a nagy megmentők akik mindent elmagyaráznak nekem és én majd őket ezért ultra okosnak fogom gondolni. Na ők szerintem nem szeretik az okos nőket. Az ilyen pasik általában ha nem éppen magyaráznak valamit, nem is nagyon tudnak beszélni nőkkel és a legtöbbnek még sose volt barátnője. Na én nem tudom, hogy nekik lesz-e barátnőjük, ugye informatikusként jól keres az ember viszont ha sose mész sehova és nem beszélsz nőkkel, vagy ha igen akkor is csak sértegeted őket, akkor az úgy nehéz.


Meg persze az a típus is van, akit fentebb említettek, aki tökéletes agyonsminkelt Insta-babára vágyik, de azért ez a legtöbb ilyen férfit taszítja.


Az biztos, hogy mielőtt elkezdtem Informatikát tanulni, nem is gondoltam volna, hogy bizonyos férfiaknak milyen nehéz a párkeresés.

2021. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!