Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma már elfogadott dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már elfogadott dolog felezni a hàzimunkàt, és nem ördögtől való dolgot várok el, ugye?

Figyelt kérdés

Már volt amikor megjártam ezzel kapcsolatban , azóta ez alapfeltétel nálam párkapcsolatban. Természetesen a költségeket is felezzük, nem várom el, hogy bárki eltartson.

31N


2021. okt. 24. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap dolog. Miért lenne az egyik fél cseléd?
2021. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha ugyanott éltek, magától értetődőnek kéne lennie a felezés. Lehetőleg ne úgy, hogy a nő mindent a pasi meg nagymellénnyel megszerel félévente valamit, vagy nagy ritkán lenyírja a füvet. A napi feladatok is, meg a ritkább feladatok is legyenek egyenlően elosztva (szerintem így igazságos), de alapvetően úgy, hogy mindkét félnek megfeleljen.
2021. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem elfogadás kérdése, ha nem nevelés vagy belső indíttatás inkább. Majd jól ott hagy vagy elhord mindennek ha ő nem az a fajta férfi aki ezeket elfogadja .
2021. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Pesti ferfiakkal ismerkedj. Videken elavult nezeteket vallanak es rabszolgakent tekintenek a nokre.
2021. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Francba, pedig nekem csak pesti kell, nem megyek még egyszer vidékre. De utálom ha egy csavo mosogat.
2021. okt. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mindent megcsinálok magamnak. c.f priviket nem kérek !
2021. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"De utálom ha egy csavo mosogat."


Miért? leázik a körméről a lakk? Vagy ő enni sem szokott? Vagy úszóhártyái nőnek a mosogatóvízben?

2021. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7-mert férfiatlan. Remélem a konyhakést is elmossa miután kiherélte magát. 😄😄😄
2021. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8. Igazad van, csak sört inni férfias meg villany körtét cserélni besörözve ..
2021. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9-a sört èn is szeretem😄

De nem értem miért vagy velem ellenszenves, te keress magadnak mosogatós fiút én meg másmilyet😌

Elmagyarázná nekem valaki miért veszi a nők nagy része személyes sértésnek hogy engem taszít a takarító férfiak látványa?😀

2021. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!