Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy 40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 40 év fölötti férfi,és egy 30 év körüli nő kapcsolatáról? Elfogadott ez a mai világban, vagy inkább "különös"? Szerintetek van joga beleszólni a szülőknek, ha a gyerekük ilyen párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy mind a kettőnek van munkája,és a lány nem tartatja el magát a férfival, a munka mellett vezeti a háztartást, gyerekeket nevel,jól kijönnek és szeretik egymást.

Lehet ez egy elfogadott párkapcsolat a nagy korkülönbségek ellenére?

Sajnos, sokaktól hallom,hogy általában ilyenkor a család lép fel erőszakosabb módszerekkel,és mind a két felet igyekeznek meggyőzni,hogy ez a kapcsolat bukásra van ítélve a korkülönbség miatt. A magam részéről ezzel nem értek egyet. Ti mit szóltok hozzá?Szerintem a rokonoknak ebbe semmi beleszólásuk nincs.


2020. júl. 15. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát 10 év korkülönbség 30-40 éves emberek között már nem egy nagy kaland szerintem.
2020. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Párom 48 éves, én 37 éves nő vagyok. Több, mint 10 éve élünk együtt, egyformán keresünk, egyikünk se élősködik a másikon. Jól megvagyunk.
2020. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én ilyen 15évnél nagyobb korkülönbségekre gondoltam.
2020. júl. 15. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
A 30 év körüli férfiak úgy is a huszonéves csajokra hajtanak, szóval teljesen normális, hogy egy 30-as nő maga pedig idősebb férfival foglalkozik.
2020. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk 32-33 éves nő, 42-43 éves férfi eléggé általános. 30 éves nő, 48-49 éves férfi esetében előbb-utóbb problémák lesznek. A nő még fiatal, előtte az élet, családalapítás, a férfi meg már az öregkor felé közeledik. Nem most, hanem mondjuk 10 év múlva. A nő 40 éves, még mindig aktív, fiatalos, a férfi meg majdnem 60, pár év a nyugdíjig. Én 42 éves vagyok, nem tudom magam elképzelni egy 60 körüli férfival. A férjem velem egyidős, pár éve költöztünk külföldre, még rengeteg tervünk van, amit egy 60 évessel már nem tudnék megvalósítani.
2020. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sokaktól azt hallom,hogy azért választanak idősebb férfit, mert már abban a korban sokkal komolyabban gondolkozik valaki, lehet rá alapozni, vagy inkább vele. A 30 év környékén levő fiúk, ahogy észre lehet venni a legtöbb még maga sem tudja mit akar, tisztelet a kivételeknek persze.

Viszont 40 év fölött szerintem kevés olyan férfi van parlagon, akinek nincsen gyereke,és sok esetben ez is a kapcsolat rovására mehet egy fiatal nő esetében, amikor a férfi lánya/ fia hasonló korú. Vagy csak én gondolom így?

2020. júl. 15. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésedben 30 év körüli nőről beszéltél. Egy pasi, akinek 30 körüli gyereke van, az inkább 55-60 éves, és nem igazán társ egy 30 körüli nőnek.
2020. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Minek kérdezel, ha törölteted a válaszokat?
2020. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen mindegy mit mondunk és az is ki mit gondol.


Sőt 30 évesen szülők sem szólhatnának bele...

2020. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
És mit gondolsz ha csak 5 év korkülönbség lenne köztetek?Szerintem 15 év elég sok.Talán itt az az idő számít amit még tartalmasan együtt tudtok tölteni. Ha te 20 évesen színesen ismerkedtél volna egy 35 éves férfival akkor most miért zavarna ez a korkülönbség.A rokonoknak ha racionálisan gondolkozunk igaza lehet hisz nagy a korkülönbség és nem érzik azt amit te,próbálnak védeni a csalódástól amit nem biztos hogy a kapcsolatotok okozna hanem a környezettel,barátok ismerősök nem biztos hogy elfogadnák az idősebb párod,persze ez téged nem kell hogy befolyásoljon hiszen felnőtt ember vagy és azt teszel amit akarsz.35f
2021. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!