Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk 14+ évre. Kinek mi sült ki belőle?
2021. okt. 25. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk 17 év a korkülönbség de abszolút nem érezhető mert nagyon aktív, pörgős, kisportolt, ad magára. Királynőként bánik velem, vele szeretném leélni az életem. Először érzem magam igazán nőnek egy kapcsolatban, minden szinten biztonságban vagyok.
2021. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

"vele szeretném leélni az életem"


Na, ha más nem is, de ez lesz a probléma. A nők tovább élnek, idősebb, szóval ha minden átlagosan halad, akkor egy negyed évszázadot nélküle kell leélned.

Vagy valaki mással.

2021. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Személyes nincs, csak ismerősök.

ott közel 25 év a korkülönbség, és sok nehézségük van.

A férfi mondta hogy "gonoszak az emberek", mert sok beszólást kaptak. Emiatt nehezebben mozdulnak ki, nem mer akárkinek beszélni a magánéletéről, facebookra nem tesznek ki közös képet, kvázi titkolja.

A nője apjának nézik sokan.

2021. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

#2 - soha nem lehet tudni, mi lesz. Lehet hogy holnapután elüt egy autó. Van aki soha életében nem volt boldog, nem találja a párját, van akinek csak pár jó év jut. Ha 15-20 évig boldogan együtt tudunk lenni, szerencsésebbek vagyunk mint az emberek jó nagy hányada. Szóval nem érdekel. (-:


1-es voltam.

2021. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

4


majd fog érdekelni, ha meghal

2021. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
#4: Így van, erre írtam, ha átlagosan, a statisztikailag várhatóan alakul az életük.
2021. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
#4: Majd ha 50 évesen özvegy leszel, akkor már fog érdekelni. Illetve a "szerencse" a dologban, hogy még elég fiatal leszel új párt keresni.
2021. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak azzal van a bajom, hogy sok ilyen pasas ketszinu. En most valtam el a velem egykoru ferjemtol, aki kozolte, neki most mar min 10 evvel fiatalabb no kell, mert a 40 eves nok rondak, oregek. Most elkepzelem ezt a retket, ahogy a 20 evvel fiatalabb nojet majd kiralynokent kezeli es azt hazudja neki, hogy nem a fiatal feszes seggebe szeretett bele hanem a szemelyisegebe. Sokszor meg szegeny nok el is hiszik, mert hat "elottem vele egykoru noje volt, szoval biztos nem azert van velem, mert fiatal vagyok".De, azert van.
2021. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem jó a túl nagy korkülönbség, max. kb. 15 év!

Azért vannak generációs különbségek, viszont vannak "öreglelkek" is és fordítva.

Szerintem minden a személyiségen múlik!

Mi az amit megtesznek a kapcsolatért, miben hisznek! Ha két ember nem hisz abban, hogy jó páros lehetnek együtt, és nem is tesznek érte, akkor tök mindegy, hogy ki hány éves! Az számít, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz!

Az meg hogy ki mikor fog meghalni, abból a szempontból lényegtelen, hogy egy fiatal is bármikor meghalhat ha pl. elüti egy autó.....

Ha kölcsönös szeretet, megbecsülés, tisztelet van, akkor minden van! :)

Jaja! Tudom! Meg a pénz!

2021. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Negatív tapasztalataim vannak, és többet nem kéne egy rigolyás, besavanyodott vénember, aki szeretne hülyének nézni a fiatalságom okán...
2021. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!