Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő szeret egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szeret egy férfit, akkor mindegy, hogy a férfi mennyire tapasztalt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Pl. egy huszonéves lány összejön egy korabeli sráccal és kiderül, hogy a lánynak sokkal több tapasztalata van szexuális szempontból. Ez kizáró ok lehet a lány számára, hogy járjon a sráccal?

2021. okt. 28. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
hat nem mindegy, hogy az a ‘huszoneves’ az mondjuk 22 vagy 29, illetve a ‘nem sok tapasztalat’ azt jelenti, hogy konkretan szuz vagy csak annyit, hogy mondjuk eddig egy lannyal fekudt le.
2021. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? K.rva mindegy, amíg jó vagy az előjátékban és önzetlenül, szenvedélyesen adsz. ;)
2021. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szűz, csak kevesebb tapasztalat. Tehát mondjuk a lány már szexelt 10 sráccal, a srác meg csak 1-2 lánnyal.
2021. okt. 28. 21:47
 4/8 anonim válasza:
95%
Nálam egyáltalán nem ez a mérvadó.
2021. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon sok férfival voltam már, de ha egy szűz pasi kerülne az utamba, tökre örülnék neki. Az a lényeg, hogy vonzódjak hozzá, a többi nálam nem számít.
2021. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Jól látod teljesen mindegy! Nem az fog számítani hogy tapasztalt-e vagy sem, hanem hogy egymáshoz tudnak-e csiszolódni, megtalálják-e a közös hullámhosszt.
2021. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Annyira mindegy . Az összhang a lényeg és majd úgy is alakul a dolog.:D

Nekem sem volt túl sok párom (3 srác ), de akivel alakul most valami , neki csak összesen volt kb.ennyi alkalma egy lánnyal . Nem zavar egyáltalán a dolog, mert vevő a dolgokra.:)

2021. okt. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén szólva nekem nagyon unszimpatikus, ha valaki túlértékeli a "tapasztalatot". Engem SEMENNYIRE nem érdekel, hogy a pasi mit csinált vagy mit nem csinált az előző csajokkal. Nem is értem, miért lenne releváns számomra, hogy az előzők mit élveztek.

Ha valaki túlpörgi ezt a témát, abból nekem az jön le hogy a szex számára egy betanult dolog, nem szeretne rám figyelni és nem azt akarja, hogy nekünk kettőnknek legyen jó, hanem elő akar adni egy begyakorolt koreográfiát amihez nekem semmi közöm. Taszító.

2021. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!