Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért ciki, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ciki, ha egy férfi szexuálisan tapasztalatlan még?

Figyelt kérdés
Mindenkinek el kell kezdenie valahol. Ha valakinek ez kicsit későbbre tolódik, akár 30 éves korára is, azon miért kell fennakadni. A szexnek is van egy technikája és ez nem jön mindenkinek gyakorlás és tapasztalatszerzés nélkül.
2019. dec. 29. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A kérdezőnek igaza van .
2019. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem ciki.
2019. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

30 éves korra az!

A legtöbb komoly nő már tudja mit akar egy férfitől, nem egy szerencsétlenkedő tizenéves kamasz tudásával rendelkező 30 évesre vágynak, hanem aki helyben hagyja őket ha kell.

2019. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez relatív amit mondasz.

Van olyan társaság, ahol ciki, es van ahol az a ciki ha már nem vagy az. (Lásd:ifi, keresztény közösségek)

Az hogy ki miért akad fenn ezen, megint egyén függő. Én nem akadnék ezen fenn.

Azért akadnak fenn rajta, mert ritkaságnak számít, (fiúk körében ciki is) hogy még senki nem "jött össze " az illetőnek. Gyávának tártsák( töketlennek).

Egyszer elmentem a batyamekkal pár napra síelni. Mikor fent voltunk a hegyen nekem nagyon kellett mennem wc-re, a tesómnak nem volt kedvem velem le jönni, ezért lekupdte velem a haverját, aki szűz volt 25 évesen, mert tudta hogy "benne megbízhat " nagyon sokat szívatták szegényt emiatt.

Barátoktól még elnézi az ember de van amikor már ott nagyon túlzás amit csinálnak.

Szerintem mindenkinek magán ügye, ezért senki nem érdemli hogy ki legyen nézve...

Sok sikert a nőknél azért

21/L

2019. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az a ciki hogy mindjárt 2020-at írunk és még mindig van egy olyan primkó társadalmi réteg aki ítélkezik mások felett.
2019. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!