Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél ?több lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ?több lent

Figyelt kérdés

kiderült hogy az ex párom megcsalt engem pár másik nővel vagy inkább mondhatom őket csalta meg velem nekem erről fogalmam sem volt egészen idáig

nagyon haragszom rá most 5hete hogy szakított velem a kapcsolat 6hónapig tartott

én vagyok a nő (21éves)

ő a férfi (42éves)



2021. okt. 30. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehetne itt a teendő? Szakítottatok, csak a felejtés marad. Mit szeretnél még egy ilyen alaktól?

Bosszút állni? Felesleges. A női majd rájönnek, vagy nem, amilyen kapcsolatfüggő nők vannak. Képesek benyelni mindent csak azért, mert farka van az illetőnek. 🤦‍♀️Neked nem kell mindenáron ugyanilyen hülyének lenni.

2021. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenni, magasról le kell sajnálni...
2021. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit, már az exed. Örülj neki hogy vége és tanulj az esetből hogy kerüld el a hasonló típusokat a jövőben.
2021. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!