Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy beleszerettem a legjobb fiúbarátomba?

Figyelt kérdés
Már kb 5 eve legjobb barátok vagyunk, ez alatt az ido alatt volt mind a kettonknek 2 kapcsolata, de en meg sosem ereztem iranta ilyet. Elkezdtünk kozosen edzeni jarni, o segit, azota a kapcdolatunk meg szorosabb lett. Ölelni sem szoktuk egymast, de mostanaban egyre jobban kell a kozelsege, es elkezdett vonzani. Meg tudnam beszelni vele a dolgot, de nem tudom hogy ez tenyleg az amire gondolok, hogy beleszerettem, vagy csak siman baratkent szeretem ot. Mit tegyek?
2021. nov. 1. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Sztem beszelj vele, statisztikailag a legjobb baratokbol lesznek a leghosszabb házasságok
2021. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem már kezdenek érzelmek kialakulni ,ha egyáltalán eszedbe jut ez a kérdés. Viszont! Lehetséges ,hogy magányos vagy, szeretet éhes és csak ezért gondolod így. Kapcsolat függő vagy? Ha nem a válasz akkor beszéld meg vele. Sok sikert!
2021. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Én másfél évig jóban voltam a barátnőmmel, mielőtt járni kezdtünk, nagyon jól ismertük egymást már jóval a kapcsolat előtt. Immár 2 éve, hogy együtt vagyunk és mint egy jól olajozott gépezet, úgy működik a kapcsolat. :)


Szóval ha nem csak "kell valami férfi" alapon tetszik, hanem az 5 éves közeli ismeretségre lenne a korona a vonzalom, akkor mindenképpen megér egy próbát.

Nekem ez az egy kapcsolatom alakult így ki és semelyik előtte lévő kapcsolatom még csak a nyomába sem ér.

2021. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Na ezért instant kuka nálam minden olyan nő aki kiejti a száján a "legjobb fiúbarátom" kifejezést.
2021. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

ha 5 éven át az égvilágon semmit nem mozgatott meg benned ffiként, a,kor nem biztos, h. szerelmes vagy.

legalábbis fél évtized hosszú idő, ha legjobb barátod volt, vminek közben már át kellett volna fordulnia.


könnyen lehet, h. szeretetéhes, szexhiányos, magányos vagy, és nincs kéznél más, így belehajszolod magad vmi érzelembe...

2021. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
5 éve volt a legjobb barátom, amikor elkezdtünk járni. Ennek 5 éve, 3 éve már a férjem. Minden nappal egyre jobban szeretem, el sem tudnám nélküle képzelni az életem. Tisztázd magadban az érzéseid és beszéljétek meg.
2021. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!