Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liz Lee kérdése:

Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba de azt mondta hogy maradjunk barátok. De minden egyes talinál megcsókol és azt mondja ne haragudj de nem birom ki hogy ne csókoljalak meg és ne ölelhesselek és ne érezhesselek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
ugye bár a legjobb barátom mindig együtt vagyunk nevetünk egymás agyára megyünk stb...:D aztán jött egy fordulat és minden megváltozott.. esténként lejött hozzám kocsival és beszélgettünk és megcsókolt..de barátok maradtunk.. tegnap is lejött akkoris megcsókolt de aztmondta barátként jobban tudna szeretni.. most akkor mivan?

2012. szept. 29. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
befűt a szex előtt :d
2012. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy barátként jobban tudna szeretni. Most ha szeretitek egymást, akkor jöjjetek össze. A barátságból lesz a szerelem.
2012. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

uristenxd

de most komolyan.. mert nem akarom hogy vége legyen a barátságunknak de szeretem is többet akarok azthiszem

2012. szept. 29. 22:17
 4/21 anonim ***** válasza:

egyszerű: ne enged, hogy többet tegyen, mint ami belefér egy barátságba.


Ő most dugni akar leginkább. Illetve vágyik rád (a testedre mindenképp)


Maradjatok barátok... ha nagyon kínlódik a hiányodtól, úgy is lép. De ehhez meg kell állni, hogy nem visszonzod, a közeledését.

2012. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de nem meri kockáztatni a barátságot de ajj egyszer élünk.. meg tudtommal a barátok nem csókoloznak..
2012. szept. 29. 22:17
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, ha csak barát akar maradni, akkor viselkedjen is úgy. Egy barát nem csókolózik, ha meg többet akar, akkor lépjen valamit. Én a helyedben megmondanám neki, hogy ha csak barát, akkor tartsa be a határokat, és szankcionálnám, ha túllépi ezeket. De lehet, hogy "szexbarátságra" gondolt. Amúgy a fiú-lány barátságoknál sokszor előfordul, hogy valamelyik fél kezd többet érezni. Nem lehetetlen kezelni az ügyet, de ahhoz neked is határozottabbnak kell lenned.
2012. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

de nem akarom h lefeküdjön velem:o

ajj :((

2012. szept. 29. 22:18
 8/21 A kérdező kommentje:
én tegnap megkérdeztem töle hogy nem barátok vagyunk? erreö de azok de nem birom nélküled:$ meg kézen fogva sétált velem átölelt meg ilyenek.
2012. szept. 29. 22:19
 9/21 anonim ***** válasza:
Végül is ezek alapján te vagy a hibás abban, hogy kezd "elfajulni" a dolog. A barátok nem így viselkednek, ebből még a vak is látja, hogy nem barátkozni akar veled. Ha továbbra is adod alá a lovat a viselkedéseddel, akkor ne csodálkozz a következményeken. Légy határozottabb, és állítsd választás elé.
2012. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Életkorokat tudsz mondani?
2012. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!