Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első találkozás milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első találkozás milyen volt a szerelmeddel?

Figyelt kérdés
Mindketten éreztétek azt a bizonyos pluszt?
2021. nov. 2. 14:24
 1/2 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Én amennyire racionális vagyok, annyira voltam olyan mint egy hülye kis liba. Csak vigyorogtam mint a tejbetök sokszor, rá se mertem nézni, úgy tetszett.

És totál kellemetlnül éreztem magam, mert minden hormonom beindított mindent, annyira tetszett rögtön...

Közben meg egyébként olyan jól éreztem magam vele, mintha évek óta ismernénk egymást, és nem akartam, hogy véget érjen a randi.


Ez lassan 10 éve volt, már pár éve házasok vagyunk :D

Szóval, a válasz igen. Második randin megkérte a kezem, és én igent mondtam.

2021. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ragyogtak a szemei, én lányos zavarban voltam, még aznap este összegabalyodtunk. Volt egy szenvedélyes esténk, aztán még több, azóta boldogítjuk egymást. Még friss a dolog, rózsaszín köd, egyebek. :-)))
2021. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!