Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként kezdeményezni, gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményezni, gáz kategória vagy miért ne ? Érvek ellenérvek ?

Figyelt kérdés

Én kicsit félek de úgy vagyok vele, inkább megpróbálom, mint évek után is bánjam, hogy nem tettem ( volt ilyen )

A kezdeményezés itt megszólitás, beszélgetés lenne. Aztán a reakciojàból úgyis kiderül lehet e ezt tovabbfűzni vagy nem.

N


2021. nov. 3. 21:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

3


ezzel nagyon szépen elmondtad, hogy számodra a nő azt jelenti, hogy mos rád, főz rád, takarít és dugható.


és hála a technika és a szolgáltatóipar fejlődésnek, ma már ezeket a feladatokat kiszervezheted.


akkor már csak annyit árulj el nekünk, hogy mi a fenét keresel a SZERELEM topicban?!

2021. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
56%

10.-re.


Nekem elég ha rám néz, és lélegzik. Ezt már kezdeményezésnek veszem.

2021. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan azon vitatkozunk 2021-ben Európában, hogy "ildomos-e" egy nőnek megszólítani(!) egy férfit?! Emberek!!!
2021. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

Persze, minden szívbaj nélkül. De sosem értettem ezt a "férfi dolga..." dolgot. Mert akkor munkahelyen férfiakkal nem is beszélsz? Sosem mutatkozol be? Sosem kérsz a környezetedtől segítséget?


Szóval ha nekem az nem derogál, hogy valakitől az utcán leszólítva útbaigazítást kérjek (mellesleg lett így párkapcsolatom), akkor miért lenne gáz hasonló felhaggal indítva kezdeményezni?

2021. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%

#7 nem tudom mitől vagyok troll (5) azért mert okádok a 3-as incel nyomorulttól 😀 (mindenhol felismerni az írását...)

A te írásodat is hagyjuk 🤦

2021. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
24%

11.-re.


Mert a lelkem mélyén én is vágyom egy társra. :(

2021. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván itt a pasik szerint nem gáz, hiszen már mindenből ki akarják vonni magukat az életben.
2021. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%

Nőként nem kezdeményezni kell, hanem egyértelmű jeleket adni!


Ez az ami nem nagyon megy a nőknek!

2021. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

én feminista vagyok, ami, mielőtt nekem jöttök, nem férfigyűlölőt jelent, hanem azt a felfogást, miszerint nőként ugyanazok a jogok és lehetőségek illetnek meg, mint egy férfit.


tehát számomra ez nem is kérdés...

2021. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Senkit de senkit a világon nem fog érdekelni, hogy ha egy nő szólít meg először egy férfit.


Senki nem fog ezzel foglalkozni.


És ha összejöttök neattán, az sem fog érdekelni senkit, hogy te tetted meg az első lépést.

2021. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!