Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy a társkereső oldalakon is, a valóságban is, akik tetszenek és küldök nekik "mosolyt" vagy épp "beszívecskézem" őket, ők külsőre kategóriámon felüliek, éppen ezért még a nagy számok törvénye alapján sincs sikerem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Tarts önvizsgálatot, hogy te mit adsz és mit vársz és legyél reális, különben még nagyon sok bánat vár rád. Akkor jó, ha a mérleg két oldala kb. egyensúlyban van.
2020. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Jarj prostizni. 3 eve ezt teszem es sokkal jobb. Nekik nem kell.megfelelni, megis kivaloan alkalmasak arra h szexualis igenyeid csillapítsák.
2020. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nő vagyok kedves 2-es, így a prostizás nem pálya nekem.


Kedves 1-es a belső értékeim jók az önvizsgálat szerint mert azt már az évek alatt többször is tettem, csak a külsőm....

2020. dec. 23. 19:56
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
mert pl ne a kategóriád felett keress te is mint majd minden nő teszi (van aki szetrencsével), hanem a saját ,,súlycsoportodban". Hidd el, ott is vannak normális pasik, ha nem csak a külső érdekel téged (ami 35 felett amúgy is szertefoszlik).
2020. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1-es voltam, akkor külsőre is legyél realista, hogy nagyjából hol vagy te. Felesleges bánattól kíméled meg magad, ha nem csak álmokat kergetsz. :)
2020. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem vagy elég egyértelmű, írj rá kedvesen és pedzegesd a szexet,de ne úgy tűnjön, mintha már sok pasival lettél volna, csak mint aki kapható rá, dícsérd, modd el miylen jó pasi, milyen kedves, miylen udvarias bla bla nekem mindig bejön, pedig én se vagyok szép. Persze nem egyből írnak, először félreraknak, aztán ha nem jön jobb, akkor érkezik a levélke....
2020. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősünk is ezt csinálja... Neki csak a jó pasik kellenek, pedig ő bőven átlag alatti. EZEK A FÉRFIAK MAX HASZNÁLNI FOGJÁK, ÉS HASZNÁLTÁK IS. Komoly kapcsolatra azért nagyon ritka egy csúnya nő jó pasi, esetleg ha a nő pénzes, akkor van erre esély. MEG AZ ÁTLAGOS PALIK IS JO NŐKKEL MÁSZKÁLNAK.
2020. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: Sosem értettem a logikát ebben. Ha valaki csúnya, az nem vonz szexuálisan, akire nem áll fel, azzal nem lesz jó. Mi az, hogy szexre oké, de kapcsolatra nem? Ha ronda, szexre sem oké :D
2021. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
De pedig sajnos hidd el,szexre jó.Gyors menet ,amíg urit benne teljesen megfelel.Na meg ne feledjük el ,attól ha a feje csúnya a teste meg lehet jó.
2021. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
elvétve akad olyan srác, aki jóképű, lányok bálványa, de nincs elszállva magától. De minek várnál olyanra, amikor a normál külsejű, kinézető, alkatú srácoktól sokkal többet kaphatsz?
2022. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!