Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan vannak akiknek későn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akiknek későn lett az első kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én 25 évesen találtam először barátnőt, előtt még csak nem is csókolóztam.


Mások is vannak így, mi volt az oka?


2021. nov. 5. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csúnya srác voltam, annyira elfoglalt az,hogy csúnyának érezzem magam,hogy hugom barátnőjét sem vettem észre,hogy szerelmes belém.Volt több ilyen utólagos ráeszmélés,hogy úristen. Ő többet akart..

Végül valahogy 25évesen 2lány barátom megtudta,hogy nem volt párom még és szó szerint megerőszakoltak. Ezután már valahogy bátrabb voltam és abbahagytam az önsajnálatot. Fél évvel később találtam is egy lányt akivel elvoltunk, azóta volt pár kapcsolatom, és úgyérzem egyre többet tanulok magamrol is, illetve rengeteget vesztettem a súlyomból így több az önbizalmam

2021. nov. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

1


Hogy érted pontosan, hogy az a 2 lány megerőszakolt?

2021. nov. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szeretnéd, mi? 😅
2021. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 ilyen ismerősöm van. Van aki csak azért mert nem mer ismerkedni,valaki meg azért mert nagyon önző.
2021. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem egyformák az emberek tulajdonságba,de az életük is más. mindekinek máskor jön el az első szerelem az első csokok
2021. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal 28 évesen jöttünk össze, mindketten 28 évesek voltunk. Előttem egy lazább kapcsolata volt állítása szerint. Egyszerűen nem tudott a nőkhöz közelíteni, de a mai napig nem veszi észre, hogy bámulják a nők.

A baráti társaságából a legnagyobb csajozó egy kopaszodó, sörhasú, és nagyhangú férfi, aki feleannyira sem néz ki jól, mint barátom. Egyszerűen jól adja elő magát. Ha rájuk néznél fotón, nem ezt gondolnád.

Gyakran tapasztalom, hogy szép nőknek/helyes/vagy átlagos férfiaknak, akik normálisak is, egyáltalán nincsen önbizalma.

2021. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!