Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy fiú érzelmes, szolid, gondoskodó, megbízható, figyelmes egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Az ilyen 20 év körüli lányok nem vesznek komolyan. Már nagyon vágyom arra hogy szerethessek egy lányt, meg persze hogy engem is szeressen. De azt látom hogy a lányok az ellentétes típusú fiúk után rohannak.
2021. nov. 5. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Napi nájszgáj nyifinyafi: pipa. ✅
2021. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem baj, a barátom is ilyen. Az a baj, ha csak ennyi vagy, és ezen kívül (megjegyzem, komoly kapcsolatoknál ez gyakorlatilag a minimum szint) nincs semmi. Sose jöttem volna össze a barátom, ha csak ezek lennének meg benne, de nem lenne kalandvágyó, kreatív, romantikus, művészi, tudásvágyó és persze nem lennének közös érdeklődéseink.

26/N

2021. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Elhagyott a barátnőd, mert ilyen vagy?
2021. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy az 1-es írja, ez mind a legkevésbé sem baj, csak legyenek mellette izgalmas, szexi vonásaid is, máskülönben be kell érned az "aranyos fiú" szerepkörrel (friendzone forever).

Legyél szórakoztató beszélgetőtárs, legyenek céljaid, álmaid. Legyél képes kitalálni és megszervezni egy randiprogramot. Ha jóban vagy magaddal, az a kisugárzásodon is érződni fog, máshogy néznek majd rád a leányok.

2021. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Jav: ahogy a 2-es írja...

Ejha, de lepontoztak, vajon miért? :D #4

2021. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Kettes, az így valamilyen szinten megvan, hogy ez a nőkre így kb egyáltalán nem vonatkozik? Egy nőnek nem kell, hogy valami kalandor mester vicces magabiztos giga ember legyen, mert a férfiak egyszerűen a női szépséghez vonzódnak. A nők meg emberi erényekhez férfi testben. Ami oké is, ez van, csak jó lenne, ha ezt így akkor elismerné az emberiség.


Én nagyon boldog lennék egy megbízható, figyelmes, szolid nővel, még akkor is ha nem sok mindent csinál és kicsit lusta. Az viszont igaz, hogy szépnek kell lássam mellé.

2021. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ami oké is, ez van, csak jó lenne, ha ezt így akkor elismerné az emberiség."


Nem kettes vagyok, de nekem az a bajom ezzel, hogy kell a mese. Mert ha elfogadom, hogy csak egy test vagyok a férfinak... akkor nem kell férfi. Azt akarom, hogy azt szeresse, aki vagyok, ne azt, ahogy kinézek. Baromi magányos érzés, hogy a férfinak nem számít az, aki vagy, hogy mi mondanivalód van, hogy mik az érzéseid, gondolataid, csak az számít, hogy elég csini vagy-e.

2021. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#6-nak: Nemtől független, hogy ki mit várna el egy potenciális párttól. A barátom például elmondta (és pár barátja is mesélte), hogy nálam jóval szebb nőket utasított el, mert egyszerűen "nem tudott mihez kezdeni velük". Nem voltak közös érdeklődések, nem lehetett velük beszélgetni, egyszerűen nem volt bennük semmi olyan, ami megfogta volna a páromat.


Ha te így érzel, rendben van (bár elég elkeserítő), de ne hidd azt, hogy minden férfi így áll a dolgokhoz. Az általam ismert férfiaknak a belső legalább olyan fontos, mint a külső (itt hozzátenném, hogy a legtöbb nőnek se mindegy, hogyan néz ki a férfi), sőt.

26/N (#2)

2021. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Láttátok a kommentem végét? Nem CSAK a külső számít.


Vannak felszínes férfiak, az a végletesített verziója ennek az általános külömbségnek. A másik oldala meg a felszínes nők, akik mondjuk csak a pénzre hajtanak, vagy agresszív állatokkal jönnek össze mert magabiztosnak látják.


Én félénkebb természetű vagyok és visszahúzódó. Ez önmagában elég ahhoz, hogy kb reménytelennek érezzem a dolgot. Holott nem utálom magam, simán összejönnék egy hozzám hasonló lánnyal.


De egy nő soha az életben nem fog emgem szépnek találni csak úgy "magamért". Csak ha bizonyítok. Csak ha elkápráztatom. Nőként ti ezt elképzelni nem tudjátok. Értem, hogy van rossz oldala is a dolognak, de azért engem érdekelne, milyen az, ha egy pillantással fel tudom kelteni valaki érdeklődését. Ha valaki az ellenkező nemből beszélgetést kezdeményez velem két kép alapján amit feltöltöttem az internetre. Na mindegy, ahogy mondani szokták, más dolog is van az életben, mimt a párkapcsolat.

2021. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"De egy nő soha az életben nem fog emgem szépnek találni csak úgy "magamért"."


Dehogynem. Ha belül szép vagy, akkor igen. Az az igazi szépség.


Nem tudom elképzelni, hogy mit kell bizonyítani meg kápráztatni.

2021. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!