Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan aggaszt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggaszt barátnőm viselkedése?19/F

Figyelt kérdés

Elmentünk együtt bulizni, én később csatlakoztam , a barátaival iszogatott.

Amikor iszik egyszerűen átalakul teljesen.

Olyan mint aki kivan éhezve teljesen. Földig twerkel nekem, akár megmarkolja a táncparkett közepén.

Okés, velem teszi ezt, de engem mégis kicsit zavar, valahogy azt érzem hogy ez nem rólam szól, és ha nem lennék ott akkor mással tenné ezt


2021. nov. 6. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Az az igazi énje.Döntsd el, hogy akarsz-e ilyen párt magadnak.
2021. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

miért te nem iszol soha?

ne légy képmutató!

2021. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha kínosnak érzed, beszélgess vele erről. Talán csak próbál egy kis vadságot, szenvedélyt csempészni a szerelmi életetekbe. Lehet, hogy kicsit karótnyeltnek, túl fegyelmezettnek lát téged, és szeretné, ha te is el tudnád engedni magad.

Egyébként ebben a korban még bőven alakulóban van az ember személyisége, amíg nem mással flörtöl, addig a helyedben én nem aggódnék emiatt.

2021. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
+ Amikor szóba hozod neki, abban legyen megerősítés is (nagyon szexi vagy stb.), ne korholásnak élje meg.
2021. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinos is. Szerintem nem is kiehezett, hanem feltunesi vagy, de igy inkabb ne.
2021. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rólam is a szexuális gátlások szoktak lejönni, de csak a párom irányába nem mindenki felé.
2021. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!