Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a barátnőm kétérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőm kétértelmű viselkedésével?

Figyelt kérdés

Szóval ő az én nő nemű barátom, novemberben ismertem meg. Én kezdettől barátként tekintettem rá, és biztos voltam benne, hogy ő is rám, legalábbis fel sem merült bennem az ellenkezője. Nem mintha nem tetszenénk egymásnak, egyszerűen nem volt bennünk ilyesfajta szándék... hogy többet akarjunk. Én fél éve vagyok túl egy csalódáson, ő pedig szerelmes egy hapsiba. Az túlzás, hogy járnának, kerülgetik egymást, a dolog valami alig több, mint plátói se veled - se nélküled. Reméltem elfelejti, mert nem teszi boldoggá, de sose faggattam és sose nyaggattam, nem érdekelt túlzottan az ürge, és a magán dolgaiba se akartam beleszólni, ha ő nem kéri a véleményem. Úgy értem sose volt tabu a magánéletünk, de szerelmi ügyekről szinte soha nem picsogtunk.

Aztán egy hete fura lett. Kissé spiccesen azt mondta nekem szeret, aztán meg teljesen felfújta, túlreagálta, túlgondolta a dolgot. Tudtam, hogy szeret. Abban az értelemben, hogy kedvel. Nem lett volna semmi belőle, ha nem drámázza túl. De csajból van, miért ne drámázná túl... Azóta folyamatosan sulykolja, hogy ő másba szerelmes, rám csak barátként gondol, közben meg ezzel elkezdett tök ellentétesen viselkedni. Úgy értem... nem vette fel mikor hívtam..igazából összetörte a telefonját, elment bulizni a havernőivel, aztán hajnalok hajnalán mégis nálam kötött ki. Valójában én is őt kerestem akkor éjjel, hogy dumáljunk a dolgokról. Aztán vasárnap filmeztünk, megnéztük egy sorozat teljes első évadát, blabla szóval birizgáltam a haját, fonogattam, csavargattam, és egyszercsak megpusziltam a nyakát, mire azt mondta ezt hagyjam abba, aztán mikor értetlenül néztem rá, mert halálos zavaromban másra nem futotta, vadul csókolni kezdte a nyakam, teljesen beindultam tőle, aztán rámarkolt khm... az álló farkamra, és közölte, hogy hát ezért (ne puszilgassam). Ezt meg is magyarázhatta volna, nem? Hát azóta nem tagadom, gondoltam rá máshogyan is, mint barátra.

Tegnap az utcán összefutottunk és azt mondta ma talizhatnánk, és mikor elfordítottam az arcom, megfogta a kezem, nem is simán fogta, szorongatta, és mikor kinyögtem, hogy ami azt illeti, valójában semmi kedvem hozzá, majdnem bőgni kezdett, csillogó szemekkel szipogva, az ajkát harapdálva fordította maga felé az arcomat, hogy a szemembe nézhessen, de erre akkor képtelen voltam, mert ő ezt nem tudja, de talán elhagyott volna a maradék önuralmam és kiakadok, talán kiabáltam volna, esetleg sírtam volna is, pattanásig feszültek akkor az idegeim, ezért csak a kezeit lesöpörve elhátráltam, lesütöttem a szemem és azt mondtam majd keressen, ha már tudja mit akar. Elfordultam, már indultam, mikor a nevemet mondta, hátulról fél kézzel megfogta a derekamat, de hátra se nézve gyorsítottam és otthagytam. Szégyellem, de akkor és ott rosszabb lett volna, ha maradok, magam sem tudom az okát, de eléggé kész voltam. Ma meló után nem mentem haza, plázáztam zárásig, és hazaérve az öcsém mondta, hogy átjött, keresett. Nem tudott hívni mert még nincs új telója, bár igazából tudott mert aztán az öcséméről hívott, de egész nap le voltam némítva.

Keresném, de valahogy mégsem akaródzik. Hiányzik, hogy együtt lógjunk, hülyéskedjünk. Ahogy még egy hete is. Fogalmam sincs mit kezdjek ezzel az egésszel.


2017. jan. 12. 01:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem írtál ki ide kérdést még... kb három négy napja?
2017. jan. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De.
2017. jan. 12. 01:40
 3/28 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz?
2017. jan. 12. 01:51
 4/28 anonim ***** válasza:
2017. jan. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
2017. jan. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ja. Bár ne láttam volna az övét. Talán akkor máshogy alakul.
2017. jan. 12. 01:59
 7/28 anonim ***** válasza:

De így sokkal őszintébb a dolog legalább. Bár a leányzó iszonyatosan furán viselkedik, ha ilyet képes csinálni, amit a filmnézésnél csinált veled... Nekem olyan volt, hogy magányos voltam, és egy lánybarátommal nagyon érintős pillanatban voltunk, de amikor megpusziltam a nyakát, akkor nem kezdett utána vadul csókolgatni és rámarkolni a farkamra. Csak annyit mondott, hogy "Ezt ne, mert itt a határ." Ez akkor kijózanított és csá. Persze én is zavartan néztem stb. , mert hát kínos az ilyen, de bakker mi ez ?


amúgy másik az, hogy ide kiírogatni ezek után pláne... nos fura az ilyet, mert hát bármikor bárki elküldheti a lány felhasználójára a szöveget vagy a kérdést. DE legalább az őszinteséget erősíti köztetek, mert ugye ide elég őszinte lélekkel írja ki az ember a dolgait, hiszen egy anonim oldalon nem sok esély van arra, hogy rátalál a másik PONT akkor... de hát kicsi a világ és sok az adó... szóval Ti vagytok a szerencsések :)

2017. jan. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igazából nem bánom ha rátalál, mert a 80%-át neki is megmondtam amiket az oldalon leírtam.

És igen, erre utaltam, hogy fura meg kétértelmű, mert azt mondja hogy ezt ne, holott azelőtt saját kútfőből nem gondoltam többre, aztán meg magának ellent mondva megcsókolja a nyakam és fogdos ahelyett, hogy szóban jól helyretenne, hogy figyi ez nem fér bele, vagy hagyd rá mert felizgat, és azt nem akarom mert mást szeretek vagy akármi. Mikor az utcán futottunk össze is úgy szorongatta a kezem, hogy akárki egy szerelmespár vitájának láthatta kívülről a jelenetet, és mikor nem bírtam és éreztem muszáj rögtön lelépnem is a derekamat fogta meg, nem a karom vagy a vállam. Tegnap, mert mostmár az tegnap, is átjött, holott mondtam hogy most inkább ne találkozzunk, mert semmi hangulatom hozzá. Tudom szemétség, de olyan, mintha nem tudná mit akar, én meg kezdtem többet érezni, pont emiatt, miatta, és kínos az egész.

2017. jan. 12. 02:43
 9/28 anonim ***** válasza:

Amúgy baj lenne neked, ha összejönnétek? Gondolom jó csaj és jóban vagytok nem? Úgy tűnik, hogy ő itten kezdeményez valamit.

Beszéljetek. Ha akar valamit, akkor mondja meg, hogy IGEN.


Ha nem mond semmit, akkor meg bukta és pont. Szerintem nem működik az, hogy IGEN vagy NEM, hanem az, hogy mondjon IGENt és ha nem képes rá egyből... tehát gondolkozik, mert ő nem tudja stb. Meg elkezd magyarázkodni, akkor az nem 100%-os IGEN tehát nem számít. És az akkor egy büdös nagy semmi. Akkor nem érdemes belekezdeni. Talán ilyenkor jobb, ha nem beszéltek egy darabig, de kezeljétek, ahogy tudjátok vagy szeretnétek. :)

2017. jan. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nekem nem lenne baj, nem egy modell, átlagos, de tetszik a csaj és jól elvagyunk, a jót úgy értem se haverral se bármelyik exemmel nem tudtam úgy feloldódni, mint vele. Jól érzem magam vele, és többször mikor pár napig nem ütköztünk azon kaptam magam, hogy hiányzik, hogy egy kicsit együtt lazuljunk. Meg velem tök jófej, de egyébként visszahúzódó és egy kicsit bunkó, nyers is alapból, vagy inkább kicsit "tüskés", de velem teljesen más, jó arc, humoros, kedves.

Ami azt illeti utalt rá(azóta), hogy bejönnék neki de nem akar áltatni amíg más iránt vannak érzései, és ki tudja, hogy fog-e ez változni. A kérdése kommentjei közt is ír olyasmit, most nem keresem vissza, hogy nem akar kihasználni és egy felejtős kapcsolattá lealacsonyítani tönkretéve ezzel a barátságunkat. Én akkor mondtam, mert még őszintén hittem, hogy a barátságunkat ez nem tudja tönkretenni, de elkeztem rá máshogy gondolni, és valahogy most mégis ez történik éppen. Nem tudok többé úgy gondolni rá, ahogy egy hete és azelőtt. Azután, hogy megcsókolta a nyakam úgy érzem képtelen vagyok látni őt, amíg nem dönti el, hogy mit akar, hiába mondogatom magamnak, hogy ez hülyeség.

2017. jan. 12. 03:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!